پیکتوگرام های فرودگاه بین المللی دوحه در قطر

استودیو دیزاین ایتالیایی بنام Studio FM در یکی از پروژه های اخیر خود برای فرودگاه بین المللی حماد در قطر به طراحی علائم و نشانه ها، پیکتوگرام و دکوراسیون کامل آنجا از انتخاب پرده و فرش تا نوع پارتیشن بندی پرداخت تا حس جدیدی را برای مسافران ایجاد کند. دیزاین یک هویت پیچیده برای مکان های بزرگ مانند فرودگاه نیازمند یک سیستم و محیط کاری کاملا هماهنگ است. فضاهای متعددی در یک فرودگاه وجود دارد که طراحی برای هریک از آنها با توجه به خصوصیاتی که آن فضا دارد می تواند مشکل باشد. استودیو FM برای حل این مشکل سیستم خلق نشانه ای را براساس پاترن های اسلامی درست کرد تا هر نشانه و پیکتوگرامی که طراحی می کند در یک خانواده جای بگیرند. به نوعی یک زبان بصری واحد برای ایجاد طرح های خود شکل داد.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.