18مین فستیوال هنرهای چند رسانه‌ای ژاپن

   

فستیوال جامع هنرهای چند رسانه ای ژاپن از هنرمندان سراسر جهان دعوت می کند تا آثار خود را در چهار بخش اصلی ذیل به این جشنواره ارسال نمایند:
•آرت: آثار ایجاد شده باتکنولوژی‌های دیجیتال و رسانه‌ای جدید.هنرتعاملی(Interactive art) ،آثار ویدئویی،هنر گرافیک (تصویر سازی دیجیتال،عکاسی دیجیتال،گرافیک کامپیوتریو غیره) آثارمبتنی بر وب، اجرای رسانه ای و غیره

•سرگرمی: سرگرمی های تولید شده با فن‌آوری‌های دیجیتال. بازی(بازی های ویدئویی، بازی های آنلاین و غیره)، آثار ویدئویی(فیلم ها،موسیقی، فیلم تبلیغاتی، جلوه های ویژه فیلم‌ها و غیره)، گجت ها، ،وب سایت ها،نرم افزار‌های کاربردی و غیره

•انیمیشن:
فیلم انیمیشن بلند،فیلم کوتاه متحرک،مجموعه سریال انیمیشن و غیره

•مانگا (Manga): کمیکی که به صورت کتاب منتشر شده است،کمیک که در یک مجله به چاپ رسیده باشد(از جمله آثاری که بصورت سریالی منتشر شده باشند)، کمیک‌های منتشرشده‌ی آنلاین (برای کامپیوتر و یا تلفن همراه)، وآثار کمیکی که خود فرد منتشرکرده باشد و غیره

آثار ارسالی باید بین13 سپتامبر2013 تا 3 سپتامبر 2014 تولید شده باشند. البته کارهایی را که در گذشته تولید شده باشند اما در بازه زمانی اعلام شده تکمیل، بروز رسانی و یـــا بازسازی شده باشند پذیرفته می شوند.
ممکن است بعضی از کارها چند منظوره باشند اما شرکت کنندگان باید توجه داشته باشند که یک کار را نمی توانند در بخش های متعدد وارد کنند.
شرکت کنندگان میبایست قوانین کپی رایت را نسبت به کار ارائه شده رعایت کنند. اگر کار از طرف یک شرکت کننده ارائه گردد باید اجازه انتشار آن از سوی مالک کپی رایت اخذ گردد.
حق کپی رایت برای شرکت کننده کارهای برگزیده باقی میماند.

مهلت ارسال آثار: 2 سپتامبر 2014 -11 شهریور93 ( 56 روز مانده است.)

• هیچ گونه هزینه ورودی برای شرکت در این مسابقه گرفته نخواهد شد.
• تمام طراحان جهان اعم از آماتور یا حرفه‌ای، مستقل و یا تجاری می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

a

• جوایز: برای هر بخش مسابقه؛ یک جایزه بزرگ،چهار جایزه برگزیده و سه جایزه چهره جدید (به چهره‌های جدید شرکت کننده بر اساس کیفیت هنری و خلاقیتشان) اهدا خواهد شد.

    علاوه براین، یک جایزه با عنوان دستاورد ویژه بنابر انتخاب هیات داوران به فرد یا گروهی که سهم ویژه‌ای در ساخت یک محصول چند رسانه‌ای داشته باشد، در هر یک از این چهار بخش اهدا خواهد شد.
•جایزه بزرگ: گواهی نامه، لوح تقدیر،600،000 ین ژاپن(تقریبامعادل 6100 دلار آمریکا)
•جایزه برگزیده: گواهی نامه، لوح تقدیر،300،000ین ژاپنی
•جایزه چهره جدید: گواهی نامه، لوح تقدیر،200،000ین ژاپنی
•جایزه دستاورد ویژه: گواهی نامه و لوح و نشان یادبود
برای دیدن اعضای هیات داوران اینجا را کلیک کنید.

1648_1_2011_JMAF_02
زمان داوری آثار: از مهرماه تا آبان ماه 1393
اعلام برندگان: اواخر آذر ماه 1393
مراسم اهدای جوایز: سه شنبه ، 3 فوریه   2015- 14 بهمن 1393
محل برگزاری: مرکز هنر ملی، توکیو
نمایشگاه آثار برگزیده: 15 بهمن ماه تا 26 بهمن ماه 1393
برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتربه این لینک مراجعه کنید:
http://j-mediaarts.jp/entries_summary?locale=en

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.