افزایش تعامل کاربر در وبسایت

رابط‌کاربری UI و تجربه‌کاربری UX هر دو در کنارهم به یکپارچگی عناصر گرافیکی وبسایت یا اپ شما و در نتیجه حرکت آسان‌ترکاربر میان صفحات وب خواهند‌شد. اگر کاربر شما را جذاب و استفاده از وبسایتتان را راحت نیابد، وبسایت شما را رها کرده و سریعا به یکی از صفحات مشابه می‌رود. UI و UX خوب باعث تعامل بیشتر کاربرمی‌شود. ودر پی آن کاربربا اطمینان بیشتری پیشنهادات شما را برای خرید یا استفاده می‌پذیرد.

کمک به ساختار برند

وب‌سایتی که برطراحیUI وUX تمرکز می‌کند، مشتریانی خوشحال و راضی خواهد‌داشت. مردم بیشتر به سمت کسب‌وکارها و برندهایی که بر تجربه مشتری تمرکز می‌کنند تمایل دارند. اگر کاربران بتوانند نظراتشان را بیان کنند، و در مورد استفاده از وبسایت بازخورد بدهند، می‌توانید مشکلات جزئی را شناسایی کرده و خدمات را به گونه‌ای بهتربه مخاطبتان ارائه کنید. اعتبارشما بالارفته ودر بلند مدت باعث بهبود کسب‌وکارتان می‌شود.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها

سرمایه‌گذاری روی طراحی وب و تجربه‌کاربری، علاوه بر رضایت کاربر، باعث کاهش هزینه‌های به روزرسانی وبسایت شما در دراز مدت می‌شود. ایجاد تغییرات و به‌روزرسانی وبسایت، نیاز به زمان و هزینه دارد، اگر از ابتدا روی بهبود آن تمرکز کنید، در طول زمان باعث کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی خواهد‌شد. به ازای هر دلاری که برای حل یک مشکل در طول طراحی هزینه کنید، ۱۰ دلار باید در زمان توسعه محصول و ۱۰۰ دلار بعد از عرضه‌ی محصول هزینه کنید.

افزایش کاربران به مشتری

وب سایت‌های زیادی هستند که خدمات و محصولات مشابهی ارائه می‌دهند. اما مشتریان بیشتر وب سایتی را انتخاب می‌کنند که تجربه کاربری جذاب و آسانی را ارائه می‌دهد. یک طراحی تجربه‌کاربری خوب می‌تواند نرخ تبدیل را تا ۴۰۰٪ افزایش‌دهد.

اجزا و عناصر طراحی UX-UI

شما بعداز طراحی UX-UI چه چیزی را تحویل می‌گیرید؟

نمونه‌های طراحی

(Design Mockups)

پروتوتایپ‌ها

(Prototypes)

فایل‌های منابع

(Source Files)

توضیحات

(Documentation)

طراحی UX/UI به طور خلاصه، فرایندی است که بهبود تجربه کاربری (UX) و ظاهر کاربری (UI) یک محصول دیجیتال را درگیر می‌کند. UX مرتبط با تجربه کاربری و رابط کاربری در حین استفاده از محصول است و UI نمایش بصری و عناصر گرافیکی مانند دکمه‌ها، فرم‌ها و رنگ‌ها را در برمی‌گیرد. هدف این طراحی بهبود کارایی، قابلیت استفاده و جذابیت محصول برای کاربران است.

سوالات متداول
سفارش طراحی UX-UI

اگر سوال دیگری دارید یا ابهامی برای شما وجود دارد، برای دریافت مشاوره رایگان با ما ارتباط بگیرید.