امیر شعبانی پور به نمایشگاه بلونیا 2020راه یافت

با اعلام لیست نهایی نمایشگاه بلونیای 2020، نام امیر شعبانی پور به عنوان تنها تصویرگر ایرانی راه یافته به این نمایشگاه معرفی شد.

امیر شعبانی پور دارای مدرک کارشناسی ارشد نقاشی و عضو هیات علمی دانشگاه گیلان است. تصویرگری بیش از 30 کتاب کودک و نوجوان ، همکاری با نشریات بعنوان تصویرگر و سه دوره نامزدی دریافت جایزه بهترین تصویرگر مطبوعاتی کشور، چاپ سه عنوان کتاب در کشورهای کره جنوبی، اسپانیا و ترکیه، عضویت در هیات داوری جشنواره های مختلف هنری (نقاشی، مجسمه سازی) بخشی از کارنامه کاری این هنرمند است.

مسابقه کتاب کودک بولونیا هر ساله با هدف تشویق تصویرگران کودک و نوجوان و با نمایش گذاشتن آثار ارزشمند در این حوزه در دو بخش داستانی و غیرداستانی کاتالوگی را منتشر می کند و این کاتالوگ راهنمای ارزشمندی برای ناشران، طراحان گرافیک، هنرمندان، معلمان، کتابداران و علاقمندان به کار تصویرگری محسوب می شود.

پنجاه و هفتمین نمایشگاه بلونیا از 30 مارس تا 2 آوریل برابر با 11 تا 14 فروردین برگزار خواهد شد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.