انتشار پوستر پرنده پورگس از فیلم Star Wars: The Last Jedi

مجله امپایر تصویر روی جلد شماره جدید خود را به پرنده پورگس از فیلم Star Wars: The Last Jedi اختصاص داده است.

کمتر از چند هفته دیگر فیلم فوق‌العاده مورد انتظار جنگ ستارگان: آخرین جدای (Star Wars: The Last Jedi) به روی پرده‌های سینما خواهد رفت، اما شاید مانند بسیاری از مردم و طرفداران، بی‌صبرانه منتظر دیدن پرنده کوچک و بسیار بامزه‌ی پورگس (Porgs) در این فیلم باشید. حال مجله امپایر اولین تصویر روی جلد شماره جدید خود را منتشر کرده است که در آن شاهد گروهی از پرنده‌های پورگس از فیلم Star Wars: The Last Jedi هستیم. در حال حاضر، اطلاعات زیادی از این پرنده در دسترس نیست، اما می‌دانیم که این پرنده در سیاره Ahch-To که در آن لوک اسکای واکر مخفی شده و در پایان فیلم قبلی ری به آنجا سفر کرده است، زندگی می‌کند. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید.

فیلم Star Wars: The Last Jedi برای اکران در تاریخ ۱۵ دسامبر امسال (۲۴ آذر) برنامه‌ریزی شده است. کارگردانی و کار نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده رایان جانسون بوده است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.