با استفاده از این پلاگین نرم افزار ادوبی ایلستریتور هزاران طرح متنوع به صورت خودکار بسازید

کمپانی HP اخیرا نسخه بتای نرم افزار جدید خود به نام SmartStream Designer به صورت رایگان و در زمانی محدود در اختیار کاربران قرار داده است. کار این نرم افزار خلق هزاران نتیجه متنوع تنها با استفاده از یک طرح است که می تواند در زمینه بسته بندی پرکاربرد باشد.

این نرم افزار نسخه ساده شده پلاگین HP SmartStream برای Adobe Illustrator CC 2018 است. نزدیک به سه ماه نسخه اولیه آن برای 500 طراح برای تست و بررسی ارسال شد. شما می توانید با ثبت نام در اینجا برای تست نسخه بتای بعدی ثبت نام کنید. HP این اجازه را می دهد که حداکثر تا 20 حالت گوناگون پیشنهادی این نرم افزار را برای استفاده تجاری پروژه های خود مورد استفاده قرار دهید. حتی امکان این برای افراد انتخاب شده برای تست وجود دارد که به روزرسانی های بعدی نرم افزار را به صورت رایگان دریافت کنند. یکی از استودیو های برجسته به نام یارزا تویینز Yarza Twins از نسخه بتای آن برای پروژه بسته بندی Smirnoff استفاده کرده است که از ویژگی های این نرم افزار می گوید: “شما می توانید به صدها طرح منحصر به فرد تنها با استفاده از یک طرح برسید. هر یک به تنهایی می تواند برای شما کافی باشد تا آن را ویرایش کرده و به نتیجه مورد نظر برسید.” در ویدئوی آموزشی زیر او روش چگونگی کار با این نرم افزار را قدم به قدم توضیح داده است که می توانید ببینید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید مجموعه ویدئوهای آموزشی را در اینجا دنبال کنید. استودیو یارزا تویینز با استفاده از یک طر به تنوعی نظیر 900 مدل از حالتهای کلاه و اندام رسید که در 9 رنگ و 21 چهره متفاوت با 21 پاترن دست یافت.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.