با این پلاگین فایل‌های سه‌بعدی را به ایلوستریتور بیاورید

شرکت maxon اخیرا پلاگین جالبی برای ارتباط بین برنامه محبوب cinema 4D و adobe illustrator به صورت رایگان ارائه کرده است.  پلاگین رندر سه‌بعدی Cineware برای ادوبی ایلوستریتور این امکان را فراهم می سازد تا مدل سه بعدی وارد برنامه کنید و کار دو بعدی خود را روی آن قرار دهید. بدین صورت می توانید لیبل دو بعدی روی بسته‌بندی را که در ایلوستریتور طراحی کرده اید بدون نیاز به برنامه سه بعدی یا فتوشاپ روی مدل سه بعدی قرار داده و موکاپ تبلیغاتی درست کنید. می توانید مدل سه بعدی را بچرخانید و جابجا کنید، تنظیمات سطح آبجکت را تنظیم کنید، زاویه دید خود را تغییر دهید یا نور صحنه را فعال یا غیرفعال کنید. پلاگین رندر سه‌بعدی Cineware برای ادوبی ایلوستریتور از موتور سه بعدی مشابه با خود نرم افزار Cinema 4D استفاده میکند. میتوانید در Cinema 4D مدل سه بعدی خود را ایجاد کنید و وارد ایلوستریتور کنید.

 

 

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.