برندگان نهایی 5مین مسابقه بین المللی پوستر رگی ۲۰۱6

برندگان نهایی 5مین مسابقه بین المللی پوستر رگی 2016  اعلام شد. بنابر اعلام دبیرخانه این مسابقه، از مجموع 1270 پوستر از 748 طراح از 75 کشور دنیا هیات داوران در مرحله اول 100 پوستر را به عنوان فینالیست های این مسابقه انتخاب و نهایتا پس از بررسی نهایی فینالیست ها، سه پوستر از کشورهای روسیه، آمریکا و ایتالیا را به عنوان نفرات اول تا سوم این مسابقه اعلام کرد.

گفتنی است پیش از این اسامی 100 پوستر برگزیده این رویداد معرفی شده بود که در لیست منتخبین، اسامی 8 طراح ایرانی نیز وجود داشت.

مسابقه‌ بین المللی پوستر رگی از سال ۲۰۱۱ به صورت سالانه و با موضوع بزرگداشت موسیقی جامائیکایی  در کشور جامائیکا برگزار می شود.
رگِی یا رگه (Reggae) یک سبک موسیقی است که در اواخر دههٔ ۱۹۶۰ (میلادی) درجامائیکا پایه‌گذاری شد. در صورتی که پاره از اوقات برای بیان مفهوم گسترده تری، برای اشاره به بیشتر سبک‌های موسیقی جامائیکا استفاده می‌گردد. عبارت ریگه نشانه نوعی سبک مخصوص موسیقی که سرچشمه از دوره توسعه اسکا و راک استدی می‌گیرند می باشد.

First Place: Julia Egorova, Russia Second Place: Cortney Benvenuto, USAThird Place: Simona Galizia, Italy

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.