تخم مرغ‌های نوروزی

يك سال ديگر ورق خورد وما خوشحاليم كه هم‌چنان همراه شما در سال جديد خواهیم بود. تيم «روزرنگ» صميمانه سال نو را به خانواده هنرى ايران تبريك مى‌گويد و ضمن آرزوى پيشرفت براى همه، آماده است تا در موفقيت‌های شما سهیم باشد.
ارتباط شما با روزرنگ به شكل‌هاى مختلف مانند ارسال پروژه‌هاى موفق و اخبار اختصاصى از رويدادهايتان و حتی ارسال پيشنهادات و انتقادات سازنده‌ی شما براى ما بسيار مهم و باعث دلگرمى است.
ما و شما يك خانواده ايرانى هستيم كه با همكارى صادقانه مي‌توانيم مسيرآگاهى و شوق را براى همه گسترده‌تر كنيم.

 

اولين پروژه‌ی سال ٩٦ روزرنگ، اختصاص به تصويرسازى‌هاى دو خواهر تصویرگر به نام‌های « افروز و آرزو قلى زاده » دارد كه در ارتباط با جشنواره تخم‌مرغ‌های نوروزی طراحى و اجرا شده است. اين رويداد از بیست و ششم اسفند به مدت دو روز با همراهی ۲۰۰ هنرمند عرصه هنرهای تجسمی کشور در پنج بوستان شهر تهران به نام‌های: باغ فردوس، پارک ملت، بوستان نوروز مجموعه عباس‌آباد، پارک لاله و پارک شهر اجرا شد.

افروز قلی زاده

آرزو  قلی زاده

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.