جدیدترین بسته‌بندی‌ کوکاکولا در ویتنام

عید تت عید سال نو و مهم‌ترین جشن مردم ویتنام است که در آن همه  یکدیگر را به سوی فرصت ها و اهداف جدیدتری دعوت می کنند. به همین مناسبت کای سایگون (Ki SaiGon) طراح ویتنامی موظف شد تا برای کوکاکولا یک بسته بندی جدید طراحی کند. این بسته بندی ها به تعدادی محدود به همراه طراحی هویت بصری برای کمپین کوکاکولا در تعطیلات ویژه سال قمری (عید تت) انجام شده است. سایگون ابتدا به همراه تیم خود به تحقیق و پژوهش راجع به اهمیت این سال قمری در فرهنگ کشور ویتنام پرداخت و دریافتند که این رویداد نه تنها یک جشن معمولی نیست بلکه از نظر فرهنگی برای آنها از اهمیت بالایی نیز برخوردار است: در روزهای ابتدایی سال جدید زمان آن رسیده است که پیش یکدیگر بیاییم و ایمان خود را برای شروع فردایی درخشان تر بیشتر کنیم.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.