جشنی به رنگ اصفهان

« “جشنی به رنگ اصفهان” نشانی است که با الهام  از نقوش و صنایع دستی اصفهان و به مناسبت نکوداشت روز اصفهان از اردیبهشت سال 93 طراحی و شروع شد.

ظرفیتی که این نشان داشت باعث شد تا بتوانیم آن را در حالت های مختلفی از هنرهای سنتی اصفهان اعم از کاشیکاری،‌میناکاری و چاپ پارچه قلمکار اجرا کنیم و با وجود اینکه این نشان چند سال برای پوستر نکوداشت اصفهان استفاده شد ولی هربار در جلوه ای جدید ظاهر شد. تمام سعی ما در طراحی پوستر وفادار بودن به جنس، بافت و شکل ظاهری صنایع دستی این شهر و ایجاد جلوه حقیقی در کار بوده است.»

این پروژه در آتلیه هنر و گرافیک کارگاه و با طراحی حامد مغروری و زینب ربانی خواه شکل گرفته است.حامد مغروري، متولد 1364 اصفهان و فارغ التحصیل رشته ارتباط تصویری دانشگاه انقلاب اسلامی تهران است. او علاوه بر تدریس عضو هیات موسس مجمع طراحان گرافیک انقلاب اسلامی آیه است و در زمینه طراحی لوگو و خلق برند فعالیت می کند.


 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.