رابط کاربری (UI) جالب ادوبی برای اپلیکیشن‌هایش

هیچ چیز مانند پالت یک هنرمند نیست. هنرمند، با این تکه‌ی کاغذ یا چوب، می‌توانند بی‌نهایت رنگ را ترکیب کند و از هرکدام بارها و بارها بی‌تأمل استفاده کند.

اپلیکیشن Paper از FiftyThree کار مهمی در زمینه‌ی فراهم کردن پالت برای دستگاه‌های آیپد انجام داد. و اکنون، یک پروژه‌ی جدید از بخش تحقیقات ادوبی و دانشگاه تورنتو ممکن است یک گام به جلو بردارد. پالت جالب آنها به شما اجازه می‌دهد که رنگ‌ها را در یک حوضچه‌ی ترکیبی بزرگ با هم مخلوط کنید. تأثیر این کار واقعاً زیباست. هر ترکیب رنگ برای خودش مانند عکسی از یک هنر دیواری انتزاعی است. اما همان‌طور که رنگ‌ها را روی بوم نقاشی مجازی قرار می‌دهید، به طور خودکار دارید رنگ‌هایی را که استفاده کرده‌اید ذخیره می‌کنید.

به عبارت دیگر، رابط گرافیکی خلق رنگ را با تاریخچه‌ی دیجیتال به روشی سریع و سیال ترکیب می‌کند.


منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.