سه تکنولوژی جدید کمپانی ادوبی Adobe برای خانواده Creative Cloud

کمپانی ادوبی (Adobe) در این هفته سه ویدئو از دستاورد تیم تحقیقاتی خود در ژاپن را به نمایش گذاشت. این تیم بر روی نوآوری و ارتقاء نرم افزارهای ادوبی کار می کنند تا در نسخه های بعدی و آینده ای نزدیک این ویژگی های جدید به طور تکمیل شده عرضه شوند. در ویدئوی اول، بخشی از یک اپلیکیشن را نشان می دهد که قابلیت ویرایش تصویر به صورت تعاملی با کنترل صدای طراح صورت می گیرد. در واقع هدف از تولید این اپلیکیشن وجود یک دستیار گرافیک با هوش مصنوعی خواهد بود که با تشخیص صدا به انجام کارهایی که شما می خواهید بر روی تصویر صورت بگیرد می پردازد. ویدئوی دوم نسخه ای از فتوشاپ است که اگر قرار باشد این نرم افزار به جای دو بعدی، کاملا سه بعدی باشد چیزی شبیه این خواهد شد. ویدئوی سوم قابلیت چرخش در یک تصویر ثابت را نشان می دهد که بیشتر بر روی عکس های پرتره به خوبی عمل می کند و با استفاده از اپلیکیشن آن می توانید به طراحی بر روی صورت بپردازید. کمپانی ادوبی قصد دارد چنین ویژگی ها و تکنولوژی هایی را به زودی به خانواده Creative Cloud خود اضافه کند.

 

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.