فراخوان دوازدهمین مسابقه تصویرگران Tapirulan 2017 ایتالیا

انجمن فرهنگی ایتالیایی Tapirulan  فراخوان دوازدهمین رقابت تصویر سازی خود را طی اعلامیه‌ای منتشر کرد و از تصویرگران سراسر جهان برای شرکت در این مسابقه دعوت کرده است.
شرایط مسابقه:
1.هزینه شرکت در این مسابقه 10 یورو است.
2.تم مسابقه امسال: «CIAK» که واژه ی ایتالیایی برای کلاکت یا تخته نشان است؛ وسیله‌ای که نماد سینمای جهان است.این وسیله، نشان دهنده‌ی آغاز بسیاری از صحنه‌های فوق‌العاده است که برخی از آنها در حافظه‌ی همگان ثبت شده است. ما مایل هستیم که یکی از این صحنه ها را در یک تصویر تفسیر و بررسی مجدد کنیم.
3. شما می توانید تنها یک تصویر ارسال کنید. تمامیِ تکنیک های اجرایی آزاد است.
4. جوایز:
اولین جایزه توسط هیئت داوران: ۲۰۰۰ یورو
هیئت داوران ۴۰ آثار را انتخاب خواهند کرد تا در کاتولوگ ها منتشر شوند و در نمایشگاه در معرض نمایش قرار بگیرند. از میان ۴۰ آثار ۱۲ اثر در تقویم منتشر خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا به اینجا مراجعه کنید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.