فراخوان دوسالانه پوستر بولیوی 2017

دوسالانه پوستر بولیوی مهمترین رویداد بین المللی در بولیوی و منطقه آمریکای جنوبی در زمینه طراحی و ارتباطات بصری است. این رویداد که توسط Grupo Catalografica  (نخستین تشکل سازمان یافته طراحان گرافیک بولیویایی) سازماندهی می شود، از تمامی دانشجویان طراحی گرافیک، طراحان گرافیک حرفه‌ای، هنرمندان تجسمی، عکاسان و تمامی پوسترسازان جهان دعوت می‌کند تا در این دوسالانه شرکت کنند.این دوسالانه که هر دوسال یکبار برگزار می‌شود و هدفش  آموزش و محک زدن جایگاه پوستر در در طول تاریخ و ایجاد یک بستر فراگیر برای پرداختن به جایگاه پوستر در طراحی گرافیک امروز جهان اعلام داشته است. طراحان گرافیک تا تاریخ 20 اسفند 95 فرصت خواهند داشت تا حد اکثر 5 پوستر یا مجموعه پوستر را برای شرکت در این رویداد ارسال کنند.

بخش های مسابقه:
A- پوسترهای فرهنگی
B- پوسترهای اجتماعی و سیاسی
C- پوستر های تجاری (رویدادها، محصولات و خدمات تجاری)
D- پوسترهای منتشر نشده با موضوع ” زباله‌های(ضایعات) الکترونیکی”
E پوسترهای متحرک‌سازی شده (Gif) با موضوع آزاد
پوسترهای ارسالی برای بخش های D و E باید اورجینال باشند و قبلا چاپ یا توسط شبکه های اجتماعی منتشر نشده باشند.

برخی از جزئیات فراخوان:
1.شرکت کنندگان می توانند دانشجویان طراحی گرافیک، طراحان حرفه ای، عکاسان، هنرمندان تجسمی و تمامی پوسترسازان با هر شرایط سنی و ملیتی باشند. آثار ارسالی باید بین سالهای فروردین 94 تا بهمن 95 منتشر شده باشند .به استثناء پوسترهای بخشD وE
2.تکنیک و ابعاد پوسترها آزاد است. در بخش D ابعاد آثار باید ۱۰۰ * ۷۰ سانتی متر باشد و VERTICAL باشد. لازم است در بخش A، Bو C اندازه پوسترها کمتر ۶۰ در ۴۰ سانت نباشد.در بخش E پوستر متحرک باید در سایز ۶۹۱×۵۰۰ پیکسل(عمودی) و حداکثر ۱۵ ثانیه باشد.

3. نحوه ارسال کارها :
1. ابتدا وارد سایت www.bicebe.com/SubmitPoster شوید.
2. تمام اطلاعات مورد نیاز را به زبان انگلیسی یا اسپانیایی پر کنید.
3.طراح باید یک ایمیل معتبر و فعال برای ارتباطات آینده‌اش داشته باشد.
4.فایل های خود رابا  فرمت (JPG ( 8 compression ، حالت RGB و ۳۰۰DPI آپلود کنید. حجم هر پوستر نباید بیشتر از 10 مگابایت باشد.در بخش E ارائه پوستر متحرک باید به صورت گیف در اندازه‌ی ۶۹۱×۵۰۰ پیکسل(عمودی) ، حداکثر ۱۵ ثانیه و حجم ۲ مگابایت باشد.
5. پذیرش همه شرایط و ضوابط.

نکته مهم: قبل از ارسال کارها، برای جلوگیری از بروز مشکلات در سیستم، فرمت و رزولوشن خود را چک کنید. اگر شما همه چیز را به درستی ارائه کرده باشید، یک ایمیل تایید، ظرف ۴۸ ساعت بعد دریافت خواهید کرد. لطفاً فایل را فقط یک بار ارسال کنید.
6.پوسترها پس از ارزشیابی و ورود به مسابقه توسط یک کمیته هیئت داوران متشکل از طراحان برجسته و بین المللی تعیین شده توسط BICeBe بررسی خواهند شد.
7.پوسترهای انتخاب شده، روز دوشنبه 24 آوریل 2017  در وبسایت مسابقه اعلام خواهد شد.
8. پوسترهای انتخابی، طبق شرایطی که در فرم قوانین و مقررات مسابقه آمده است باید به آدرسی که از طریق ایمیل به شما داده خواهد شد ارسال شود.
9.دوسالانه حق شرکت ندادن پوسترهایی را که از لحاظ اخلاقی توهین آمیز باشند و یا به ملیت و فرهنگی اهانت کنند را برای خود محفوظ می‌دارد.
10.این دوسالانه حق چاپ آثار را برای موارد مرتبط با نمایشگاه محفوظ می دارد.
11.به منظور بالا بردن کیفیت ارائه آثار، دوسالانه از پذیرش آثار صدمه دیده معذور است.

12. جوایز:
جایزه اول: مدال و دیپلم افتخار (به نفر اول در بخش D علاوه برمدال و دیپلم افتخار، ۴۰۰۰ دلار امریکا نیز پرداخت خواهد شد.)
جایزه دوم: مدال و دیپلم افتخار
جایزه سوم:مدال و دیپلم افتخار
به بهترین پوستر منتخب در بخش D (زباله‌های الکترونیکی) $ ۱۰۰۰امریکا پرداخت می شود

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً اینجا را کلیک کنید.
برای ثبت نام آنلاین، اینجا را کلیک کنید
برای مشاهده پوسترهای منتخب دوسالانه 2015 اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت فایل پی دی اف فراخوان اینجا را کلیک کنید.

آخرین مهلت ارسال آثار: 20 اسفند 1395

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.