مارپیچ‌های تصویرسازی شده در کتاب Labyrinth

تصویرگری به نام تئو گوگنارد (Théo Guignard)، یک کتاب پازل معمایی با عنوان Labyrinth (پلکان مارپیچ) که شامل 14 مارپیچ جورواجور  است تصویرسازی کرده است که هر چه در کتاب جلوتر می‌رویم بر پیچیدگی پازل ها نیز افزوده می شود.

این کتاب که توسط کوارتو نوز (Quarto Knows) منتشر شده با طرح‌های گرافیکی رنگارنگ پررنگ پر شده و هدف آن  آموزش خواندن بطور کاملا بصری برای کودکان است که با الهام  از سبک و طرح بازی‌های ویدئویی است.

این کتاب، خواننده را به اعماق گیاهان، آسمان‌خراش‌ها، شهرهای آینده و زیستگاه‌های وحشی سیر می دهد می‌کند و سرنخ‌هایی را برای گنجینه‌های پنهان آشکار می‌سازد.

کتاب مذکور برای کودکان پنج سال به بالا مناسب است؛ اما «تمام اعضای خانواده» نیز می‌توانند از پازل‌های چالش‌برانگیز آن لذت ببرند.

منبع

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.