مجموعه‌ی عكاسی با نام «مسیر مادر» توسط هايلی ايكنبوم

هايلي ايكنبوم (Hayley Eichenbaum)يك هنرمند و عكاس آمريكايی است. توانايي او در به كار بردن نور براي گرفتن تصاوير جاده اي فوق العاده است. او علاوه بر نور با ايجاد تركيب های پر جنب و جوش باعث مي شود تصاوير مانند نقاشي به نظر برسند.

هایلی درباره خود می گوید: « هدف من ايجاد شرايطی است كه با ساختار هاي اجتماعی و اخلاقی هويت زنان همگان شود و اين كار را از طريق مجسمه سازی، طراحی و عكاسی  امكان پذير می سازم. در تقسیمی، زن سمبل هرچيز قدرتمند و ضعيفی است! اين موضوع براي من خيلیجالب توجه است و اميدوارم كه توانايی در دست داشتن قدرت و از دست دادن قدرت را به طور همزمان داشته باشم. در برخی از پروژه هايم از اسباب بازي های كودكان و الگو هاي مذهبی براي رساندن محتوا استفاده کرده ام و در حال حاضر تمركز  من پيرامون محصولات سمبليك مخصوص زنان مي چرخد. علاوه بر محصولات تجاری، يكي از اهداف ثابت من، تركيب ديدگاه ها و روش هاي علمی، براي ايجاد آثاری خلاق است که نمونه آن را در اینجا می بینید.»

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.