نمایشگاه مهمانی هنر

خانه هنرمندان ایران از سال1391 میزبان نمایشگاه مهمانی هنر در ماه مبارک رمضان بوده است. پس از برگزاری نمایشگاه مهمانی هنر 4 در سال 95 با آثار نقاشیخط و خط نقاشی امسال در پنجمین دوره از این نمایشگاه سالانه، در راستاي تخصصي سازي، با تمرکز بر تصویرگری کتاب با موضوع داستان های ایرانی و مذهبی بخش دیگری از هنر تجسمی معاصر ایران در معرض دید مخاطبان قرار گرفته است.

امسال با دعوت از هنرمندان تصویرگر و مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، نشر نظر و انتشارات منادی تربیت بیش از 170 اثر از 75 تصویرگر معاصر ایران از سال 1347 تاکنون در این رویداد هنری به نمایش در آمده است. مهمانی هنر ۹۶ تا ۲۹ خرداد ماه میزبان شماست، منتخبی از آثار به نمايش درآمده را در پست امروز روزرنگ خواهید دید.

ماهنی تذهیبی
پژمان رحیمی زاده
عطیه مرکزی
غزاله بیگدلو
نجوا عرفانی
الهه جوانمرد
هدی حدادی
کمال طباطبایی
امیر مفتون
رضا لواسانی
اکبر نیکان پور
فرشید مثقالی
کیوان عسگری
لیدا طاهری
آتنا شمس اسفندآبادی
علی اکبر صادقی
بهرام خائف
راشین خیریه
اسماعیل چشرخ
آلن بایاش
بهمن دادخواه
مانلی منوچهری
فرشید شفیعی

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.