نمایشگاه «نقش نشان» در قم

نمایشگاه «نقش نشان» از 21 فروردین ماه سال جاری در قم برگزار می شود.

در این نمایشگاه،حامد مغروری مجموعه آثار نشانه نوشتاری و تصویری خود را که طی ۱۵ سال اخیر طراحی کرده است به معرض نمایش گذاشته است.

بنا به گفته طراح این مجموعه: در انتخاب حدود 100 اثر ارایه شده در این نمایشگاه سعی شده از بین بیش از ۵۰۰ نشان طراحی شده؛ آثاری انتخاب شوند که دارای محتوای آموزشی مناسب و قابل انتقالی باشند.

نمایشگاه مذکور از روزسه شنبه 21 فروردین تا روز چهارشنبه 5 اردیبهشت در قم، ابتدای خیابان صفائیه، نبش کوچه 17/ نگارستان اشراق دائر می‌باشد.

علاقه مندان می توانند قبل از بازدید با دانلود و نصب اپلیکیشنی که در کانال @kargahgraphic  مخصوص این نمایشگاه قرار داده شده است چیزی بیشتر از آثار نصب شده در نمایشگاه را ببینند و با این قابلیت از اثار دیدن کنند.

گفتنی است جلسه‌ ی نقد و بررسی آثار با حضور مسعود نجابتی در روز پنجشنبه 23/1/97 ساعت 17 در نگارستان اشراق برگزار می گردد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.