هویت بصری آژانس تبلیغاتی فلش

« در سال 94 به عنوان مدیر خلاقیت در آژانس تبلیغاتی فلش فعالیت می کردم، به پیشنهاد من لوگو و هویت بصری آژانس ریدیزاین شد. در این پروسه رنگ های سازمانی شرکت (بنفش، ارغوانی و خاکستری) انتخاب شدند که به نظرم با شخصیت جوان و البته پیچیده آژانس تطابق داشت، شخصیتی که در تلاش بود با حفظ هویت رسانه ای خودکه پیشتر در آن شناخته شده بود، تصویر آژانسی تمام خدمت (full Service) با همه خدماتش (استراتژی، خلاقیت، دیزاین، و…) در ذهن مخاطبش ایجاد کند. راهنمای کامل برند و چگونگی استفاده از عناصری مانند لوگو، فونت، شعار، رنگها و.. برای کاربردهای مختلف در چندین صفحه تدوین و نگاشته شد و در نهایت سعی کردیم به جز در موارد معمول مانند اوراق اداری یا وبسایت، در دکوراسیون و فضاهای داخلی هم این رنگها و المانها تا حد ممکن به کار روند. پس از آن از سوی واحد بازاریابی سفارش طراحی کاتالوگی دوزبانه برای معرفی آژانس رسید.

طبق معمول، فرم ها و رنگ های سازمانی در ساختار کاتالوگ به کار رفتند و چند نمونه از پروژه ها هم در بعضی صفحات قرار گرفتند. تا اینکه با نظر و سلیقه شخصی من! تصویرسازی‌های تمیز و جالبی توسط همکار خوبم آیدا مراقبتی طراحی و اجرا شدند، نوع تکنیکی کلاژوار که به نظرم همیشه جذاب بوده و گاهن در آثار استودیوهای غیروطنی می دیدم تا بالاخره در روند پروژه ای از کاربردشان لذت بردم. هر چیزی جایی دارد و البته به نظرم جایش همینجا بود…»

علیرضا وزیری طراح گرافیک، مدیر هنری و عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایرا ن است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.