هویت بصری پارک بِنچ دِلی سنگاپور

پارکْ بِنچ دِلی واقع در سنگاپور جایی است که می‌توانید ساندویچ‌های خوشمزه و دلچسبی را آنجا پیدا کنید. از آن ساندویچ‌هایی که دلتان می‌خواهد بعد از یک روز پر مشغله و طولانی در آشپرخونه یا محل کار یا هر زمان دیگری صرف کنید.

وقتی از در بادبزنی این رستوران رد می‌شوید، با فضایی به سبک رستوران‌های آل امریکن دِلی(رستورانی در نیویورک با غذاهایی با کیفیت بالا و فضایی متنوع) مواجه می شوید. فضایی دوستانه، با تعدادی جوان پرشور و حرارت و پرسر‌و‌صدا و البته شوخ طبع!

فضای گرم و صمیمی داخل رستوران بسیار آرام بخش است و هر آنچه که از یک فروشگاه خانوادگی انتظار دارید در اینجا می بینید. هرکدام از پسرهای دلی چند عکس یادگاری از تعطیلات خانوادگی‌شان را به دیوار نصب کرده‌اند و رستوران را با وسایلی دسته‌دوم آراسته‌اند. با این ایده‌ها مشتری می داند چه دست‌های گرمی پشت هر ساندویچی که درست می‌شود و غذایی که سرو می‌شود وجود دارد.

طراح: دویی داو
عکاس: کریستین چُوْن

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.