پوستر مستند داستانی « جَنبَل »

پوستر مستند-داستانی « جَنبَل » به کارگردانی هادی کمالی مقدم و مینا بزرگمهر و با تهیه‌کنندگی مشترک علی مصفا،‌ توسط سیامک پور جبار طراحی شده است.

فیلم «جَنبَل» که برگرفته از افسانه‌های مردم جنوب ایران، ماجرای عشق آدمیزاد و پریزاد را در جزیرۀ هرمز دنبال می‌کند. در بخش مستندهای نیمه ‌بلند دهمین جشن مستقل سینمای مستند، داوری خواهد شد و با ۱3 مستند بلند دیگر رقابت خواهد کرد.

«جَنبَل» داستان مردی است به نام «موسی» که با افسون «دخت دیریا» یکی از پریان دریا ، وارد دنیای موجودات خیالی می‌شود. فیلم با در هم تنیدن مستند، ویدیو آرت و هنر اجرا (پرفورمنس آرت)، کشف و شهود موسی را در هزارتوی این جزیره اسرارآمیز دنبال می‌کند و گفت‌وگویی می سازد میان واقعیت و خیال.

«جنبل» بعد از داوری در بخش مستندهای نیمه‌بلند جشن سینمای ایران، پاییز امسال در گروه هنر و تجربه اکران خواهد شد.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.