چهارمین رقابت بین المللی پوستر تئاتر اوکراین

 گروه  Odessa Breeze در اوکراین میزبان چهارمین دوره مسابقه بین المللی پوستر تئاتر است و از هنرمندان سراسر جهان دعوت می کند تا در این مسابقه شرکت کنند.

هدف از این مسابقه توسعه بیشتر پوستر تئاتر به عنوان یک اثر هنری، تقویت پیوندهای فرهنگی و بین المللی و فراهم اوردن فرصت هایی برای مشارکت هنرمندان است.

هیئت داوران حدود 70 پوستر را برای نمایش انتخاب می کنند که مکان و زمان این نمایشگاه هنوز اعلام نشده است.

هیئت داوران پس از اختتامیه نمایشگاه ، در هر بخش سه برنده را معرفی خواهد کرد. جوایز و دیپلم شرکت کنندگان از طریق ایمیل ارسال می شود.

اولین دوره مسابقه بین المللی پوستر تئاتر در سال 2013 در چارچوب جشنواره بین المللی تئاتر “Meetings in Odessa” با حضور آژانس دولتی تئاتر روسیه و اتحادیه تئاتر روسیه برگزار شد که 144 هنرمند از 17 کشور از جمله روسیه ، اوکراین ، ژاپن ، فنلاند و اسرائیل شرکت کردند و بیش از 400 پوستر ارسال شد.

در دومین مسابقه بین المللی پوستر تئاتر که در سپتامبر سال 2017 برگزار شد بیش از 800 اثر از 300 شرکت کننده از 34 کشور جهان برگزار شد و در سومین مسابقه  در سال 2019 بیش از 800 اثر از 400 شرکت کننده در 42 کشور جهان وجود داشت.

این رقابت در دو بخش انجام می پذیرد:

پوستر کلاسیک
ویدئو کلیپ های تبلیغاتی اجراها برای تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهر، اینترنت و رسانه های الکترونیک.

شرکت در این مسابقه رایگان است.

برای مشاهده پوسترهای دوره قبل اینجا را کلیک کنید.

اخرین مهلت شرکت در مسابقه : 15 ژانویه 2020/ چهارشنبه 25 دی 1398

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چهارمین دوره و یا ارسال آثار خود می توانید به سایت فراخوان مراجعه کنید.

برخی از پوسترهای برگزیده دوره‌های قبل:

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.