کاراکترپردازی در خدمت برندینگ / Blow studio

Blow یک استودیوی طراحی در هنگ‌کنگ است که توسط «کن لو» در سال 2010 تاسیس شده است. آن‌ها در زمینه برندسازی، پرزنتیشن، بسته بندی، گرافیک محیطی، چاپ، انتشارات و طراحی وب تخصص دارند و با دیزاین‌هایی شگفت انگیز و جسورانه به برندها کمک می‌کنند تا در میان دیگر برندها بدرخشند. یکی از پروژه‌های اخیر این استودیو، برندینگ فروشگاه ژاپنی « SOGO» در هنک کنگ است.
این فروشگاه بمناسبت سی‌امین سال افتتاح خود از استودیو «Blow» درخواست کرد تا با طراحی برند و کاراکترهایی مرتبط با استایل این فروشگاه، سالگرد آن را در سراسر سال جشن بگیرند. «Blow» برای دستیابی به این هدف، 30 کاراکتر اصلی را به عنوان مشخصه‌های بارز این جشن طراحی کردند. این کاراکترها به صورت وسیع در پلت فرم های مختلف استفاده شدند. آنها همچنین به SOGO کمک کردند تا با ایده‌هایی جدید تعدادی هدایای ویژه برای مشتریان خود نیز در نظر بگیرند. همراه روزرنگ باشید تا به تماشای تصاویر این پروژه برویم:
طراحی کاراکتر-روزرنگ (11)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (29)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (4)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (14)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (31)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (8)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (35)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (43)  طراحی کاراکتر-روزرنگ  طراحی کاراکتر-روزرنگ (2)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (3)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (30)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (40)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (27)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (12)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (25)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (1)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (42)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (19)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (20)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (26)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (39)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (9)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (16)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (17)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (22)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (32)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (38)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (23)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (34)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (5)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (6)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (13)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (21)  طراحی کاراکتر-روزرنگ (7)

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.