کاغذ دیواری به سبک ونگوگ

برند کاغذ دیواری « پرایم والز» با همکاری موزه ونگوگ در آمستردام هلند بتازگی اقدام به دیزاین و طراحی کاغذهای دیواری با الهام از آثار نقاش معروف هلندی « ونسان ونگوگ»(1890-1853) کرده است.

برای ونگوگ، طبیعت و هنر پیوندی جدایی ناپذیر داشتند.فضای هنر مدرن پاریس مشوق اصلي ونگوگ برای رسیدن به سبکي روشن تر، درخشان تر و آزادانه تر بوده است. می توان گفت شهرت او بیش از هر چیز به نوع برخوردش در مواجه با کنتراست رنگ های روشن و ایجاد سبک اکسپرسیون در نقاشی بر می گردد. این مجموعه کاغذدیواری، محبوب ترين آثار ونگوگ را در خود جای داده است. آثاری مانند : درخت هلوی صورتی (The Pink Peach Tree)، شکوفه های بادام (Almond Blossom)، باغ دابیگنی (Daubigny’s Garden)، زنبق‌ها (Irises)، ویتفیلد با ماشین درو (Wheatfield with a Reaper) و انبوهی از رمان های فرانسوی. همچنین طرح اورجینال آفتابگردان (Sunflower) به عنوان یکی از برجسته ترین آثار ونگوگ و نامه های او به برادرش «تئو»، بخش دیگری از اين مجموعه نفیس و منحصر به فرد هستند.

17143

17143-c

30545 17190 17180 17150 17210 17200-c 30548 30546

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.