گزیده آثار نمایشگاه گروهی «رو به نگاه من»

«هنر تصویر گری از آن جهت که خود را بیان گر ایده ها، روایات و القا گر مفاهیم گوناگون  می داند، همواره بهره مند از عناصر بصری و زبان تصویر، توانسته است خود را در زیرشاخه ای ما بین هنر های کارکردگرایانه وغیر کاربردی جای داده و با سرگردان سازی  تعمدی خویش در میان جهان نقاشانه و رویکرد کاربردی گرافیک؛ تمام مرز بندی ها و محدودیت های موجود را در هم شکسته و غایت خود، که تنها ارضای ذهن مخاطبان خویش قرار گرفته را مورد اهمیتی شایان توجه قرار دهد.

گاه بر نزدیکی به اصول و قوانین بصری مورد قبول نظام آکادمیک در هنر های کاربردی تاکید کرده و به حوزه ی مخاطب باور گرافیک وارد می شود و گاه با رها سازی ایده های ارجاع مند تر در قلمرو نقاشی به آفرینش اثری صرفا زیبایی شناسانه در تعریف متقابل با رویکرد پیشین می پردازد، از این سو امروزه به عنوان هنری میان رشته ای شناخته شده است … »

نمایشگاه تصویرسازی «رو به نگاه من» با نمایش آثاری از ۱۰ تصویرگر، اسفند ماه  گذشته در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد. پست امروز نمایش آثار ارائه شده در این نمایشگاه است که به صورت اختصاصی در اختیار روزرنگ قرار داده شده است.

سهراب نبی پور

 

پروین حیدری زاده

 

سعید عبدیزدان

 

پریسا عرب محقی

 

مجتبی حیدرپناه

مهنّا فضلی

محمد باباکوهی

 

هومان خیراندیش

 

 

هما خسروی

 

امیرحسین نوروزی

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.