یک ایرانی در بین داوران رقابت بین المللی پوستر هیروز ایتالیا 2019

رقابت بین المللی پوستر هیروز ایتالیا 2019 در هشتمین سال برگزاری خود همچون دوره های گذشته در کشور ایتالیا و با اکران پوسترهای منتخب طراحان از سرتاسر جهان در قالب اکران نمایشگاهی، انتشار در فضای مجازی،نشریات و … برگزار خواهد گردید.

این رقابت یک مسابقه بین المللی در مورد طراحی و ارتباطات اجتماعی است که از جامعه خلاق بین المللی می‌خواهد که پیام‌های خود را از طریق طراحی پوسترهای قدرتمند و خلاق در مورد مسائل اجتماعی، فرهنگی،سیاسی و محیط زیست بیان کند.

گفتنی است در این دوره، محمد(سینا) افشار از ایران در میان اعضای هیئت داوران این رویداد که متشکل از هنرمندان بین المللی از کشورهای فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، کانادا و ایرلند می باشد به انتخاب و داوری آثار خواهد پرداخت.

موضوع تدوین شده برای این دوره از این رویداد، ” همگرایی، یکپارچگی،پذیرش و تنوع در جامعه امروز” بوده و از طراحان شرکت کننده خواسته شده تا با توجه به این موضوع، پوسترهای خود را طراحی نمایند.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.