۲7‌مین جشنواره انیمیشن «زاگرب»

بیست و هفتمین جشنواره انیمیشن زاگرب 2017 تحت حمایت و برنامه‌ریزی ASIFA از 5 الی 10 ژوئن 2017 در کراواسی برگزار می‌شود. این جشنواره  بخش‌های مختلفی از جمله فیلم دانش آموزی، فیلم کودک، فیلم‌های کوتاه و سینمایی انیمیشن را به رقابت می‌گذارد.

شرایط مسابقه:
-شرکت در این جشنواره برای تمامی هنرمندان جهان آزاد است،
-هزینه ای برای حضور در این رویداد هنری دریافت نخواهد شد.
حداکثر زمان فیلم مورد پذیرش جشنواره: ۳۰ دقیقه
-تنها آثاری که بعد از تاریخ اول ژانویه 2016 (پنج‌شنبه ۱۱ دی‌ماه 1394) تولید شده باشند می‌توانند در این جشنواره حضور یابند.
-علاقمندان می‌بایست برای شرکت در این جشنواره عکس کارگردان را آپلود نموده، فیلم و لیست دیالوگ‌های فیلم را که به صورت انگلیسی است و در صورت امکان trailer فیلم را نیز ارسال نمایند. سپس از طریق ایمیل کد رهگیری دریافت کرده و در سایت ثبت نام کنند. لازم به ذکر است که فرم موجود در سایت حتما باید تکمیل گردد.

آخرین مهلت ارسال آثار: ۱ فوریه 2017 / 13 بهمن 1395
در صورت عدم دسترسی به ایمیل می‌توانید آثار خود را از طریق پستی تا تاریخ ۱۲بهمن ماه 1395 به صورت dvd ارسال کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به اینجا   مراجعه نمایید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.