پوستریست با موضوع استانبول
پوستریست با موضوع استانبول

فراخوان دومین نمایشگاه بین‌المللی پوستریست با موضوع استانبول

دپارتمان طراحی گرافیک دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه فاتح سلطان مهمت وکیف، دومین مسابقه بین‌المللی نمایشگاه پوستریست را با موضوع «استانبول» را برگزار می‌کند.این نمایشگاه هر ساله با موضوعات مختلف و با دیدگاه‌های متفاوت از نقاط مختلف جهان تکرار می شود.

درباره فراخوان:

شرکت در نمایشگاه برای عموم آزاد است.

به گفته برگزارکنندگان لازم نیست طراحانی که در نمایشگاه شرکت می‌کنند دانشجو یا فارغ التحصیل هنرهای زیبا باشند. اثر هر طراح که شرایط اعلام شده در فراخوان را اعمال کند بدون در نظر گرفتن محدوده سنی ارزیابی خواهند کرد.

فقط درخواست‌هایی که از طریق وب‌سایت پوستریست «www.posterist.org» ایجاد شده‌اند، در نظر گرفته خواهند شد. آثاری که با روش دیگری منتقل شوند یا با مفهوم تعیین شده مطابقت نداشته باشند و یا به سایر افراد و موسسات آسیب برسانند، ارزیابی نخواهند شد.

تصاویر آثار پذیرفته شده نمایشگاه در آرشیو دیجیتال دانشگاه فاتح سلطان مهمت وکیف نگهداری می شود و ممکن است از آن‌ها در انواع فعالیت‌های تبلیغاتی مانند پوستر، کاتالوگ، بروشور و غیره و همچنین در صفحات اینترنتی، تلویزیونی، برنامه‌ها، سایت‌های اینترنتی، رسانه‌های اجتماعی، رویدادها و فعالیت‌های آموزشی توسط دانشگاه فاتح سلطان مهمت وکیف استفاده شود.

شرایط شرکت در فراخوان پوستریست:

  • طرح‌های ارسالی نباید قبلاً به نمایش گذاشته شده، منتشر شده و یا جایزه دریافت کرده باشند.
  • طرح‌ها نباید دارای هیچ گونه لوگو، نام موسسه یا علامت باشند.
  • یک پیام شفاهی (عنوان، شعار و غیره) که از طراحی بصری اثر شما پشتیبانی می‌کند می‌تواند روی پوسترها استفاده شود.
  • زبان پیام‌های مورد استفاده روی طرح‌های شرکت کننده در نمایشگاه می‌تواند ترکی یا یکی از زبان‌های شرکت‌کنندگان باشد. با این حال، اگر یکی از زبان‌های غیر ترکی استفاده شود، نسخه انگلیسی نیز باید وجود داشته باشد.
  • هر متقاضی می‌تواند حداکثر با ۳ پوستر شرکت کند.
  • تاریخ و مکان نمایشگاه توسط کمیته برگزاری قابل تغییر است.
  • آثار را می‌توان با هر تکنیکی ساخت. آثار بارگذاری شده در وب‌سایت باید دارای ابعاد ۵۰x۷۰ سانتی متر، وضوح ۳۰۰ dpi و فرمت JPEG باشند.

هزینه شرکت در فراخوان:

ورود به رقابت پوستریست رایگان است.

مهلت ارسال آثار:

4 فروردین ماه 1402

جوایز:

  • بهترین طرح‌های پوستر به صورت آنلاین به نمایش گذاشته می‌شود و گواهی نامه اهدا می‌شود.
  • برای هر فردی که حق حضور در نمایشگاه بین‌المللی پوستریست با موضوع استانبول را داشته باشد، پس از افتتاح نمایشگاه گواهی ارسال خواهد شد.

وب‌سایت رسمی مسابقه

وب‌سایت دومین نمایشگاه بین‌المللی پوستریست با موضوع استانبول

مجموعه فراخوان‌های منتشرشده در روزرنگ در اینجا ببینید.


image 
imageimageimage