مسابقه‌ی طراحی پوستر فستیوال فرینج 2019 استرالیا

فستیوال سالانه هنرهای آزاد، آدلاید فرینج، از هنرمندان و طراحان گرافیک سراسر دنیا برای شرکت در این مسابقه دعوت کرده است. آدلاید، چهارمین شهر بزرگ استرالیا و مرکز استرالیای جنوبی است که به‌عنوان مرکز برپایی جشنواره‌ها و رویدادهای بزرگ فرهنگی، هنری شناخته شده است. فستیوال فرینج یکی از بزرگ‌ترین جشنواره‌های هنری استرالیاست که شامل بخش‌هایی چون گرافیک، تئاتر، نمایش عروسکی ، کمدی، موسیقی، فیلم، نمایشگاه‌های مختلف هنرهای بصری و تجسمی و … می‌شود. جشنواره فرینج،بزرگ‌ترین جشنواره‌ی هنری در استرالیا و نیمکره جنوبی و دومین فستیوال فرینج در دنیا، پس از جشنواره‌ی فرینج ادینبورگ در اسکاتلند است.

در این جشنواره هنرمندان حوزه های مختلف آثار خود را ارائه میدهند و برگزار کنندگان به دنبال پوستر هایی با حال و هوای پر نشاط Adelaide هستند.

شرایط:

پوسترها باید به گونه ای طراحی شوند که قابلیت نمایش به هر دو صورت سیاه و سفید و رنگی را داشته باشند
۲. پوستر ها باید قابلیت ارائه در تعداد انبوه و در مقیاس های بزرگ (مانند نمایش خیابانی و…) یا مقیاس های کوچک ( مانند تمبر پستی،لوگو ، لوازم التحریر و…) داشته باشند.
۳. در فرم ثبت نام باید اطلاعات تماس خود را بطور کامل وارد کنید: نام، نام موسسه یا شرکت طراحی (در صورت وجود)، آدرس پستی، تلفن و ایمیل.
۴. توجه داشته باشید که اطلاعات ناقص ممکن است موجب رد صلاحیت شما گردد.
۵. طرح برگزیده باید به گونه ای انعطاف پذیر باشد که بتوان بطور کامل یا بخشی از آن را در کاربردهای مختلف استفاده کرد( به عنوان مثال : T-شرت، وب سایت جشنواره و در طیف وسیعی از اقلام تبلیغاتی ورسانه‌های چاپی). در ضمن فایل ارسالی باید در فرمت PDF و یا JPG باشد و حداکثرحجم فایل، ۵MB باشد.
۶. برندگان باید نسخه فتوشاپی( لایه باز) یا ایندیزانی اثر خود را حفظ و برای جشنواره ارسال کنند.  پوسترها باید با رزولوشن حداقل ۳۰۰DPI در اندازه A1 و به صورت vector/EPS باشند که مقیاسشان قابل تغییر باشد.
۷. طرح شما می‌تواند در هر قالب رسانه‌ای یا هر شکل هنری مانند دیجیتال، تصویرسازی، نقاشی، مجسمه یا عکاسی باشد اما طرح ورودی نهایی باید دو بعدی باشد.
جایزه:
اثر برگزیده می‌بایست فایل با کیفیت طراحی خود را جهت چاپ به فراخوان ارسال نماید. برنده جایزۀ نقدی ۳۰۰۰ دلاری و ثبت نام رایگان برای ۲۰۱۹ Adelaid Fringe را نیز دریافت خواهد کرد.

مهلت ارسال : ۲۱ می ۲۰۱۸ ( ۳۱ اردیبهشت ۹۷)

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه نمایید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.