هوش مصنوعی Image 3

ادوبی مدل هوش مصنوعی Image 3 را در فایرفلای معرفی کرد

ادوبی مدل هوش مصنوعی نسل سوم Image 3 را در Firefly، مجموعه ابزارهای هوش مصنوعی مولد خود، راه‌اندازی کرد. ادوبی این مدل را «پیشرفت‌های عظیمی» در کیفیت تصاویر تولیدشده و کنترل بیشتر کاربر خواند. در این مدل استفاده از تصاویر مرجع برای هدایت خروجی افزایش یافته‌است.

این مدل در نسخه بتا در ماژول Text to Image برنامه وب فایرفلای و در فتوشاپ 25.9، آخرین نسخه بتای عمومی نرم‌افزار ویرایش تصویر، موجود است.

مدل نسل سوم پشت ابزارهای هوش مصنوعی فایرفلای

فایرفلای که سال گذشته منتشر شد، مجموعه‌ای از ابزارهای هنری هوش مصنوعی مولد است. این ابزارها که هم به عنوان یک برنامه وب و هم در ابزارهای Creative Cloud ادوب مانند فتوشاپ ادغام شده‌است.

از آن زمان، ادوبی به طور پیوسته مدل هوش مصنوعی زیربنایی را به‌روز کرده‌است. این شرکت مدل Image 2 را در اکتبر گذشته و اکنون مدل Image 3 نسل سوم را منتشر کرده‌است.

هوش مصنوعی Image 3
هوش مصنوعی Image 3

کیفیت بصری بهتر، وفاداری به دستورات متنی

ادوبی Image 3 را به عنوان ارائه‌دهنده «پیشرفت‌های عظیم» در کیفیت و جزئیات تصاویر تولیدشده و در وفاداری آن‌ها به دستورات متنی کاربران توصیف می‌کند.

به‌طورخاص، این شرکت می‌گوید که مدل هوش مصنوعی جدید در تولید تصاویر واقعی از افراد، از جمله جمعیت و در تولید متن موجه در تصاویر و نمادها بهتر است.

همچنین گزینه‌های بیشتری برای سفارشی‌سازی خروجی هوش مصنوعی، از جمله Structure Reference، در ماژول Text to Image برنامه وب وجود دارد. این پیشرفت امکان تولید تصاویری را فراهم می‌کند که از نظر ترکیب و سبک بصری از یک تصویر مرجع پیروی می‌کنند.

مدل Image 3 همچنین دارای یک موتور سبک جدید است که امکان شخصی‌سازی تصاویر تولید شده توسط یک دستور متن پایه را به روش‌های ظریف‌تر فراهم می‌کند.


image 
imageimageimage