جشنواره برلین

پوستر جشنواره بین‌المللی فیلم برلین رونمایی شد

جشنواره بین المللی فیلم برلین که در سال گذشته به شکل مجازی برگزار شده بود، امسال قرار است با ایجاد احساس خوب و شوق به مخاطب، در اواسط زمستان برگزار شود. به گزارش روزرنگ پوستر هفتاد و دومین دوره این جشنواره با اعلام مدیر اجرایی آن «ماریت ریسنبیک» رونمایی شد. ماریت طراحی پوستر امسال را برانگیزاننده ی حس کنجکاوی و هیجان در مخاطب توصیف کرد و گفت با انتشار این پوستر با شوق و ذوق به انتظار یک جشن سینمایی در کنار مختطبان هستیم.

پوستر جشنواره بین‌المللی فیلم برلین 2021

پوستر امسال جشنواره برلین طراحی «کلودیا شرامکه» هنرمند اهل برلین است.

با شیوع نوع جدید ویروس کرونا «امیکرون»، در بخش هایی از جهان، منابع خبری احتمال داده اند که ممکن است تغییراتی در روند برگزاری جشنواره فیلم برلین که برای ماه فوریه برنامه ریزی شده بود، ایجاد شود. اما با این وجود هنوز خبری مبنی بر آن از مسئولان برگزاری این جشن منتشر نشده است و آنها همچنان مصمم به برگزاری این جشنواره سینمایی به صورت حضوری و طبق تاریخ اصلی هستند.

جشنواره برلین در سال ۲۰۲۱ به دلیل شیوع نوع دلتای ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار شد.
هفتاد و دومین جشنواره فیلم برلین از تاریخ ۱۰ تا ۲۰ فوریه ۲۰۲۲ (۲۱ بهمن تا اول اسفند) در کشور آلمان برگزار می‌شود.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.