عراق

نمایش آثار تجسمی هنرمندان ایرانی در عراق

نمایشگاه آثار هنرمندان ایرانی به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عراق و مؤسسه تولیدات هنری و رسانه‌ای موج و با هماهنگی وزارت فرهنگ و گردشگری و میراث باستانی عراق در مرکز فرهنگی «قشله» بغداد برپا شد.
آثار ۱۷ تن از هنرمندان کشورمان در حوزه تصویرسازی و گرافیک، تایپوگرافی و طراحی پوستر در این نمایشگاه در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.
حضور رسانه‌ها، شبکه‌های عراقی و پوشش خبری توسط شبکه‌هایی همچون الشرقیه، الجنوبیه، غدیر، انوار و … و مصاحبه با هنرمندان حاکی از آن است که هنرمندان دو کشور به دنبال تعامل و تبادل افکار و همکاری‌های بیشتر با یکدیگر هستند.
هیأتی هم متشکل از هنرمندان حوزه تصویرسازی، گرافیک، کاریکاتور از جمله مسعود نجابتی، سید مسعود شجاعی، محمد رضا دوست محمدی، حسن روح الامین، محمد روح الامین و … به کشور عراق سفر کردند.
رایزنی فرهنگی ایران در عراق با پیگیری و برگزاری جلسات با بخش‌های مربوطه، برنامه‌ریزی‌های لازم را جهت برگزاری نشست‌های فرهنگی این هیأت با مسئولین و هنرمندانی عراقی را به عمل آورده است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.