رونمایی گوگل از لوگوی جدید گوگل پلی
رونمایی گوگل از لوگوی جدید گوگل پلی

لوگوی جدید گوگل‌پلی به مناسبت ده سالگی رونمایی شد

لوگوی جدید گوگل پلی، در جشن دهمین سالگرد شروع به کار این مجموعه، رونمایی شد. این لوگو که از نظر طراحی تغییرات کمی داشته است، تنها رنگهایش کمی بیشتر شبیه مجموعه محصولات گوگل شد.گوگل که این سالها جزء بزرگترین غول‌های دنیای فناوری بوده است، در تمامی محصولاتش به نوعی پرچم‌داربودن خود را به رخ کشیده‌است.

دو و نیم میلیارد کاربر برای گوگل پلی در 190 کشور

پلی‌استور اولین بار در سال 2012 راه‌اندازی شد و توانست در زمان کمی تحول بزرگی در محصولات اندرویدی ایجاد کند. تیان لیم، معاون گوگل پلی، لوگوی جدید گوگل پلی را مطابق با برندینگ محصولات کاربردی گوگل مانند سرچ، جیمیل و فوتوز می داند. طبق آمار تیان لیم، کاربران کنونی گوگل پلی، بیش از 2 و نیم میلیارد نفر در 190 کشور هستند و بیش از 2 میلیون توسعه‌دهنده در سرتاسر دنیا با همکاری گوگل پلی با مخاطبانشان دسترسی یافته و در حال گسترش کسب وکارهایشان هستند.

لوگوی جدید گوگل پلی

پیشنهادهای ویژه گوگل پلی به مناسبت ده سالگی

به مناسبت 10 سالگی گوگل پلی این شرکت پیشنهادهای ویژه‌ای را برای افزایش امتیازات Google Play Points ارائه کرده‌است. اگر می‌خواهید امتیازات خود را افزایش دهید، می‌توانید با این پیشنهاد ویژه در اکثر خریدهای درون برنامه‌ای تا 10 برابر امتیاز بگیرید.

پلی استور با وجود مزایای متعدد خود همواره منتقدانی هم داشته است. اگرچه سیستم های دفاعی Play Protect و ملزومات حریم‌خصوصی در این فروشگاه به افزایش اعتماد کاربران کمک کرده، اما همچنان هر چند وقت یک بار برخی اپلیکیشن‌ها از سدهای دفاعی این مجموعه گذشته و کاربران را آلوده می‌کند.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.