لگو

لگو با فیلم کوتاه و خنده‌دار «آرواره‌ها» به کلاسیک اسپیلبرگ ادای احترام می‌کند

لگو با اولین فیلم کوتاه «آجر محور» خود با عنوان «آرواره‌ها»، ادای احترامی مفرح به فیلم کلاسیک و به‌یادماندنی اسپیلبرگ ارائه کرده‌است. این مینی‌فیلم لگویی، فیلم مهیج و نمادین سال ۱۹۷۵ را با رویکردی سرگرم‌کننده و با استفاده از قطعات لگو بازآفرینی می‌کند. این فیلم همچنین مجموعه لگوی جدید با مضمون آرواره‌ها را تبلیغ کند.

این استاپ موشن کوتاه که به تازگی منتشر شده‌است، با صحنه آغازین نمادین شناگری کریسی آغاز می‌شود. در حالی که موسیقی متن حماسی آرواره‌ها به گوش می‌رسد، شاهد حمله وحشتناک بروس هستیم. برای طرفداران فیلم اصلی، این فیلم کوتاه ادای احترامی طنزآمیز است که به شکلی هنرمندانه صحنه‌های نمادین فیلم را با تخیل سرگرم‌کننده لگو ترکیب می‌کند. (حتی شامل یک شخصیت مینی‌فیگور از کارگردان استیون اسپیلبرگ نیز می‌شود).

استاپ موشن آرواره‌ها که بخشی از مجموعه لگوهای جدید این برند به شمار می‌رود، توسط طرفدار این برند، جانی کمبل، طراحی شده‌است. این مجموعه با ۱۴۹۷ قطعه شامل قایق اورکا به همراه شخصیت‌های مینی‌فیگوری نمادین مارتین برودی، مت هوپر و سام کینت ساخته‌شده‌است. این کشتی دارای سقفی قابل جابجایی، دکل قابل‌تنظیم و لوازم جانبی کوچک مانند هفت‌تیر، نیزه و بشکه‌های زرد نمادین است. ستاره این نمایش، بازسازی پیچیده بروس با لگو است که همراه با استندی برای نمایش آن در تمام عظمتش ارائه می‌شود.

انتشار این فیلم کوتاه نشان‌دهنده گامی نوآورانه از سوی این کمپانی در جهت جذب مخاطبان جدید و بزرگسالان است. به‌نظرمی‌رسد لگو قصد دارد با تولید محتوای ویدیویی جذاب و سرگرم‌کننده، فراتر از یک برند صرفاً اسباب‌بازی عمل کند و به دنیای سینما و سرگرمی نیز ورود پیدا کند.


image 
imageimageimage