لوگو باشگاه نوریچ
لوگو باشگاه نوریچ

رونمایی از لوگو باشگاه نوریچ پس از ۵۰ سال

باشگاه نوریچ (Norwich) پس از گذشت 50 سال برای اولین بار از لوگو جدید اش رونمایی کرد. سم جفری (Sam Jeffery) مدیر بازرگانی نوریچ می گوید:” این لحظه باشکوهی در تاریخ نوریچ سیتی است که نشان دهنده عزم راسخ آن برای آینده است. برای اولین بار در 50 سال گذشته باشگاه نوریچ لوگو جدیدی که درخور و مناسب کارکردهای دیجیتالی است خواهد داشت.”

رونمایی از لوگو باشگاه نوریچ پس از ۵۰ سال

این باشگاه لیگ برتری روز سه شنبه از دیزاین جدید خود، نسخه مدرنیزه شده لوگو باشگاه، رونمایی کرد. در لوگو جدید از تصاویر باز طراحی شده شیر، قلعه و قناری استفاده شده است و از تایخ 17 ژوئن 2022 این لوگو به صورت رسمی استفاده خواهد شد و فصل آینده روی پیراهن باشگاه قرار خواهد گرفت.

لوگو باشگاه نوریچ
لوگو پیشین باشگاه نوریچ

این تغییرات با در نظر گرفتن بازخوردهای داخلی در محیط باشگاه و بازخوردهای خارجی بدست آمده از نظرات طرفداران آن ایجاد شده اند.
پیشبرد این پروژه دو سال به طول انجامید و توسط گروهی خوش شانس که فرصت همکاری با آن را داشته اند در نهایت دقت و توجه انجام شده است.
جفری می گوید:” با در نظر گرفتن بازخورد های داخلی و خارجی، این پروژه تبدیل به تحولی بزرگ شد و بی نهایت از نتیجه آن راضی هستیم.”

باشگاه فوتبال نوریچ سیتی ( Norwich City Football Club) یک باشگاه فوتبال انگلیسی واقع در نوریچ انگلستان است که در ۱۷ ژوئن ۱۹۰۲ تأسیس شده و تاکنون دو بار در جام اتحادیه قهرمان شده‌است. این باشگاه در فصل ۲۰۲۱–۲۰۲۰ پس از قهرمانی در چمپیونشیپ به لیگ برتر انگلیس صعود کرد.مریم پوررحیمی
مترجم و عضو تیم روزرنگ

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.