لاکپشت‌های نینجا

بازگشت لاکپشت‌های نینجا

استودیوی پارامونت در گذشته با بردن لاکپشت‌های نینجا نوجوان به سمت جهت‌گیری‌های بصری جذاب، موفقیت‌های قابل توجهی کسب کرده‌است. بااین‌حال، به نظر می‌رسد آزمایش بعدی این استودیو با این شخصیت‌ها، پروژه‌ای به شدت چالش‌برانگیز باشد.

طبق گزارش هالیوود ریپورتر، پارامونت در مراحل اولیه توسعه‌ی یک فیلم لایو-اکشن با درجه‌ی R براساس کمیک «آخرین رونین» اثر IDW در سال ۲۰۲۰ است.

این کمیک داستان یکی از لاکپشت‌های نینجا نوجوان را روایت می‌کند که پس از مرگ سه برادر خود به یک جنگجوی مرگبارتر تبدیل می‌شود. والتر هامادا، رئیس سابق بخش فیلم‌های DC، تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده خواهد داشت. همچنین فیلمنامه‌ی آن توسط تایلر برتون اسمیت، کمک نویسنده‌ی فیلم «پسر دنیای قاتل» نوشته می‌شود.

مجموعه‌ی کمیک‌های «آخرین رونین» را کوین ایستمن، پیتر لرد و تام والتز نوشته‌اند. این مجموعه با هنرمندی ایسائو اسکورتزا، اسحاق اسکورتزا و لوئیس آنتونیو دلگادو به تصویر درآمده است. این اثر به مراتب تیره‌تر از داستان‌های کلاسیک لاکپشت‌های نینجای نوجوان است. این اثر خوانندگان را در این ابهام رها می‌کند که کدام‌یک از اعضای اصلی این گروه چهارنفره، قهرمان بی‌رحم صفحات کمیک است.


بازگشت لاکپشت‌های نینجا به لایو اکشن پس از انیمیشن «لاکپشت‌های نینجا نوجوان: آشوب جهش‌یافته»، به نظر قمار پرریسکی از سوی پارامونت است. این اقدام می‌تواند خاطرات اقتباس سینمایی کابوس‌وار سال ۱۹۹۰ را برای مخاطبان زنده کند.

با وجود کیفیت بالای کمیک‌ها، موفقیت پروژه‌ی جدید پارامونت وابسته به یافتن یک تیم خلاق با دید درستی است که بتواند این اثر تاریک را به بهترین شکل ممکن به سینما بیاورد.


image 
imageimageimage