سینما حقیقیت
سینما حقیقیت

پوستر سینما حقیقت رونمایی شد

پوستر سینما حقیقت «جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران»، با حضور محمدحمیدی مقدم، دبیر جشنواره و مهدی دوایی، طراح پوستر و مدیرهنری جشنواره رونمایی شد. این شانزدهمین دوره جشنواره فیلم مستند است.

به گزارش روزرنگ، محمد حمیدی مقدم، مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی و دبیرجشنواره روز دوازدهم آذرماه در مراسم رونمایی از پوستر سینما حقیقت و در حضور جمعی از مدیران گفت:

«ویژگی این دوره از جشنواره توجه و تمرکز بر استان‌ها و فیلمسازان با استعداد خارج از پایتخت است. محوری که در دو سال گذشته از مباحث اصلی تولید مرکز گسترش بوده است. امسال با توسعه امکان‌ها و فضاهای حمایتی از استان‌ها و فیلمسازان همراه بوده است. خوشبختانه می‌توانم این نوید را به مخاطبان جشنواره بدهم که امسال شاهد تبلور آثار مستندسازان با استعداد استان‌های دیگر در میان فیلم‌های برگزیده بخش‌های مختلف هستیم.»

سینما حقیقیت
پوستر سینما حقیقت

او هم‌چنین مژده داد که امسال شاهد حضور استعدادهای درخشانی در این حوزه خواهیم بود:

«امسال در جشنواره «سینماحقیقت» رنگ آمیزی، تنوع مضامین و فرم‌های مختلف را درمیان آثار فیلمسازانی کمتر شناخته شده اما درخشان شاهدیم، این اتفاق بسیار مهمی در جشنواره است.»

شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» از 20 تا 25 آذرماه همزمان به صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌شود.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.