امروز هیچ چیز در اخبار وجود ندارد! تا می‌توانید از روز خود لذت ببرید

در 24 ساعت شبانه روز، مردم با اخبار و اطلاعات مختلفی از سوی رسانه و پلت فرم هایی که  درحال رقابت برای جلب توجه مردم می باشند، آگاه می شوند. بنابراین مردم چه احساسی می توانند داشته باشند وقتی فقط یک روز را مطلقا با هیچ خبری سپری کنند؟

“ما ساعت ها خیره به دستگاه های تلفن همراه خود می شویم؛ ما می خواهیم بدانیم چه خبر است و چرا و چگونه وقایع اتفاق می افتند. استودیو کلکتیو سایدلاین (Sideline Collective)  توضیح می دهد که “ما نیاز به دانستن داریم. اما با اینکه در تلاش دائمی و پر کردن زمان برای جستجوی چیزهای معنی دار در هر دقیقه از زمان هستیم، هیچ چیزی یاد نمی گیریم. وقت ما آنقدر شلوغ است که هر لحظه از بیداری مان فقط به تماشا و یادگیری و گوش دادن می گذرد؛ به حدی که ما نشستن در گوشه و کنار و فکر کردن، خاموش کردن و غرق شدن در افکار مان را به کلی فراموش کرده ایم و نمی دانیم که چگونه لحظه ای را باید با خود سپری کنیم.”

این تیم با طراحی پروژه ای، قصد داشت فقط  این پیام را به مردم بدهد: «هیچ چیز برای خواندن در مورد چیزی وجود ندارد؛ مطلقا هیچ چیزی»  امروز و تنها امروز، هیچ چیز در اخبار وجود ندارد، تا جایی که می توانید از روز خود لذت ببرید.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.