با تصویرگر تیتراژ بازی کمپانی سونی (Uncharted 4) آشنا شوید

سیمون پرادز (Simon Prades) طراح و تصویرگر متولد سال 1985 در آلمان است که بیشتر فعالیت های او در زمینه تصویرسازی برای مجلات، تبلیغات و فیلم ها بوده است. تکنیکی که او همیشه بکار می برد با استفاده از مداد و یا مرکب است که  ابتدا طرح خود را اجرا و سپس به رنگ پردازی آن به صورت دیجیتالی می پردازد و تقریبا می توان گفت در تمامی آثارش همین یک شیوه بکار رفته است. او تا بحال برای نیویورک تایمز (New York Times)، نیویورکر(New Yorker)، نشر پنگوئن و نایک (Nike) کار کرده است که کمپانی Sony Playstation Creative نیز به آثار او علاقه مند شد و سیمون را برای طراحی تیتراژ آغازین بازی آنچارتد (Uncharted) انتخاب کرد. ایده های تصویری این آثار برگرفته از اتفاقات سری قبل این بازی است. او تقریبا 100 تصویرسازی مختلف برای آنها کار کرد که بعضی از آنها نیز در نهایت انیمیت های کوچکی نیز داشتند.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.