بازی جذاب Sky که در کنفرانس اپل رونمایی شد

بازی جدید کمپانی thatgamecompany با نام Sky در کنفرانس اپل معرفی شد. این بازی قرار است برای اولین بار در Apple TV، آیفون و آیپد عرضه شود. پیش از این بازی، این کمپانی موفقیت های چشمگیری با بازیهای Journey ،Flower و Flow  را به دست آورده بود.

جنووا چن Jenova Chen دیروز در کنفرانس اپل همراه با رونمایی از نسل جدید Apple TV این بازی را روی استیج رونمایی کرد. Sky که شباهت هایی با بازی قبلی آنها یعنی Journey دارد ما را به دنیای بالای ابرها می برد که در آنجا با دوستان خود به ماجراجویی می پردازید. سیستم بکار رفته در شبیه سازی ابر ها بسیار طبیعی صورت گرفته و با پشتیبانی رزولوشن 4K در Apple TV پرواز بر فراز آنها لذت بخصوصی خواهد داشت.

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.