صخره‌های معلق «Floating Stones»

« تصویرسازی‌هایی که ملاحظه می کنید بیشتر برای سفارش کاور موزیک، کانسپت انیمیشن و برندینگ یک مدل اسطوره‌ای فورد هست ،از یک مجموعه تصویرسازی شخصی، که به شکل یک کتاب مصور ارائه خواهد شد.
تکنیک اجرای این تصاریر “نقاشی دیجیتال” یا همان “Digital Painting” است که البته به صورت جزئی‌تر میشه گفت تکنیک Speed Painting.‌

برای اجرای این نقاشی‌های دو بعدی از نرم افزار Adobe Photoshop و یک دستگاه پن تبلت ( Wacom intuos ) استفاده می‌کنم.
با توجه به تکنیک نقاشی‌ها سرعت و زمان نقش مهمی را دارد و غالبا مدت زمان زیادی از شکل گیری ایده تا نهایی شدن طرح طول نمی‌کشد.

می‌توان گفت به طور میانگین برای هر کدام از نقاشی ها ۳۰ دقیقه زمان لازم هست.
فکر می‌کنم بزرگترین چالشهایی که اخیرا با آنها درگیر بودم، اضافه کردن پرسپکتیو و عمق فضا، تقابل رنگ‌ها و رسیدن به ترکیب‌بندی‌های تاثیرگذار بوده است.

مخاطبان این سبک کار دو دسته هستند بیشتر، دسته اول گروه‌هایی که کار انیمیشن انجام می‌دهند و به من به عنوان کانسپت آرتیست، طراح کارکتر و انیماتور نیاز دارند و دسته دوم گروه های موسیقی و خواننده‌ها که به عنوان طراح کاور آلبوم به من نیاز دارند.
البته خارج از این بخش من به عنوان تصویرساز تبلیغاتی، طراح گرافیک و موشن گرافیک دیزاینر هم مشغول کار هستم.»


 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.