قلم «ابتکار»

« ابتکار مجموعه‌ی قلم نمایشی است که بر پایۀ رترو شکل گرفته است. ویژگی قابل اشاره‌ی این مجموعه قلم، قدرت مانور آن در تایپوگرافی مچ میکینگ است. این بدان معناست که در ترکیب حروف لاتین، فارسی، عربی و … هماهنگی نزدیکی وجود دارد. نقشه‌ی کاراکتر ابتکار، زبان هایی همچون لاتین، عربی، فارسی، پشتو و اردو را پوشش می دهد. ابتکار دو حالت متفاوت دارد؛ معمولی و اینلاین. البته در حالت لاتین دو نوع دیگر وجود دارد که تغییرات کاربردی می توان در آن‌ها مشاهده کرد. مدتی است سایت فونت براس، تقبل فروش این خانواده‌ی قلم را برعهده گرفته که می توان برای اطلاع بیشتر وخرید به سایت فروشگاه اینترنتی این شرکت آمریکایی مراجعه کرد. »

آرمان خرمک؛ متولد 1364 تهران و دارای مدرک کارشناسی ارشد ارتباط تصویری از دانشگاه آزاد است. شایستۀ تقدیر در نخستین سالانۀ هنر طراحی کتاب در سال 94 برای فونت ابتکار، نفر سوم در جایزه گرته “بهترین‌های سال در حوزه‌ نگارش در گرافیک، شركت نمایشگاه “جشنوارۀ هنر برای صلح” در سال  1395 و نمایشگاه “امید برای ژاپن” در سال 1390  برخی از سوابق حرفه ای او هستند.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.