مجموعه طراحی کاراکتر

هيجان در ديدن كاراكترها و موجوداتى كه تنها توسط طراحان و ايده پردازان ايجاد مى شود سيرى ناپذير است، همانگونه كه در فرايند طراحى، آگاهى به همراه تمرین و كاركردن به تكامل مى رسد ، در فرايند يادگيرى نيز اين ديدن و دوباره ديدن است كه منجر به رشد مى شود که البته این ديدن براى فهميدن باید باشد، ديدنى از جنس نياز و اشتياق نه فقط از روی تفنن و سرگرمی. مجموعه‌ى پيش رو آلبومى از كاراكترهاى طراحى شده توسط عرفان ملك حسينى مى باشد. عرفان متولد ١٣٦٨ و داراى كارشناسى كارگردانى انيميشن مى باشد. وى هم اينك در زمينه تصويرسازى و طراحى كاراكتر مشغول به كار حرفه اى مى باشد.  براى ديدن اين مجموعه‌ی ديدنى همراه روزرنگ باشيد.

Creepy Kid 2  Bat face  Carrot rats  funky fighter  final5 copy  meat boy02  girl and pet  fox man 02  Creepy kid  creepy collection  Creepy fetus  Octaphants  my friend monkey  creeped  new food  Lord of bubbles of death  MR FLY  heart road  Funky fighters color  purple heart  self portrait  satan team  rover pool  Metalers  wierd animals  Rostam & dragon  Tree of death  where is my puppy  yellow box  wolves  zombie and man  yoyo aamurai color

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.