هر روز یک چیز جدید یاد بگیرید

استودیو Y&R واقع در لندن با همکاری استودیو FLINK در آلمان اقدام به ساخت یک آنونس تبلیغاتی برای کمپین BBC بنام عناصر شگفت انگیز   (Every Element of Wonder) کردند. وظیفه آنها در این آنونس ویژه، برجسته سازی تمامی برنامه های آموزشی BBC در تلویزیون، رادیو و شبکه های اجتماعی بود. آنها موفق شدند تا 39 عنوان آموزشی BBC را با دقت و با تلفیق موضوعات و محتویات مختلف که یکی پس از دیگری با هم مرتبط می شوند را در یک ویدئو پیاده سازی کنند. ایده آنها برای این تلفیق و ارتباط، تبدیل عناوین آموزشی به مکعب هایی بود که شبیه جدول تناوبی عناصر شیمیایی (جدول مندلیف)  شده است. در نهایت آنها با استفاده از  این عناوین آموزشی و ترکیب آنها با CG و آواز اولیویا کولمن (Olivia Coleman)  که برنده جایزه گلدون گلوب نیز شده است توانستند اثر جالبی درست کنند که می توانید در ادامه آن را تماشا کنید:

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.