پشت صحنه نسخه دوم بازی Monument Valley را ببینید

همانطور که در جریان هستید، اپل در جریان کنفرانس توسعه دهندگان WWDC خود، از نسخه دوم بازی موبایلی Monument Valley رونمایی کرد. این بازی فعلا فقط برای iOS عرضه شده است و ما را به دنیای ایزومتریک «هندسه مقدس» می برد و کاراکترها و معماهای جدیدی را معرفی می‌کند.

اگر شما جزو طرافداران این بازی هستید می‌توانید Monument Valley 2 را با دلار 4.99 از این جا خریداری کنید. اینطور که از خبرها برمی آید نسخه اندروید این بازی نیز به زودی می‌آید اما تاریخی برای آن اعلام نشده است.

در کنار انتشار این بازی، توسعه دهندگان این بازی، ویدئویی از پشت صحنه آن را را انتشار داده اند که مفاهیم و فرایند طراحی پشت صحنه این بازی را نشان می‌دهد که در زیر باهم میبینم:

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.