رقابت تصویرسازی BO it!
رقابت تصویرسازی BO it!

فراخوان رقابت بین‌المللی تصویرسازی BO it! 2023

فراخوان رقابت بین‌المللی تصویرسازی BO it! 2023 منتشر شد. BO it! یک رقابت بین‌المللی تصویرسازی است برای افراد خلاق از هر زمینه‌ای. این پروژه به منظور ترویج کار خلاق، تسهیل شبکه‌سازی و تبادل بین هنرمندان، از جمله هنرمندان حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای برگزار می‌شود. در هر دوره، از هنرمندان خواسته می‌شود نگاه خود را درباره شهر بولونیا با تم انتخابی مشخص شده همراه با یک “شکل” ارائه کنند.

دوره سوم رقابت بین‌المللی تصویرسازی BO it! در سال 2023 برگزار خواهد شد. شرکت در این فراخوان بین‌المللی برای همه آزاد است و تنها محدودیت سنی شرکت‌کنندگان بالای 18 سال است. شرکت به صورت فردی یا گروهی امکان‌پذیر است. هیئت داوران 30 آثار انتخاب خواهند کرد که شامل سه برنده می‌شود.

“شکل” دوره سوم این مسابقه نمایشی از خطوط مرزی شهر بولونیا (“cresta” یا “circla”) است که سلول کندوی عسل را در ذهن تداعی میکند.

موضوع این دوره بر تغییرات اقلیمی و صفر کربنیته تمرکز دارد. به همراه 100 شهر دیگر، بولونیا در نظر گرفته شده است که تا سال 2030 شهر صفر کربنیته شود. با توجه به مشارکت قدرتمند و اصیل هنرمندان تصویری در این مسابقه، این پروژه به ترویج تصویر شهر بولونیا فراتر از مرزهای آن کمک می‌کند

جوایز رقابت بین‌المللی تصویرسازی BO it!

  • جایزه اول 800 یورو و یک نمایشگاه فردی در گالری Millennium در بولونیا در قصر Gnudi در یک تاریخی که تا ماه مه 2024 تعیین خواهد شد.
  • جایزه دوم 500 یورو با حمایت zeroCO2
  • جایزه سوم یک کوپن به ارزش 200 یورو برای خرید وسایل هنری و مواد

جایزه مخاطبین اولین جایزه را شهروندان بولونیا اهدا خواهد کرد. هم چنین تصاویر برنده این رقابت در سالنامه 2024 انجمن نویسندگان تصویر (AI)، شریک BOit! International Contest، منتشر خواهد شد.

آثار منتخب به همراه سه اثر برگزیده ممکن است مورد تجلیل ویژه قرار گیرند و در یک نمایشگاه جمعی در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت. آثار هنری منتخب همچنین در یک کاتالوگ منتشر خواهند شد و در سراسر ایتالیا از طریق یک نمایشگاه سیار در کتابفروشی‌ها در طول سال‌های 2023-24 منتشر خواهند شد. هر تصویرگر منتخب با اهدای یک درخت از سمت zeroCO2 تجلیل خواهد شد.

برخی آثار منتخب در دوره گذشته رقابت بین‌المللی تصویرسازی BO it!
برخی آثار منتخب در دوره گذشته رقابت بین‌المللی تصویرسازی BO it!

1.مهلت ارسال آثار رقابت بین‌المللی تصویرسازی BO it!

این مسابقه طراحی بین‌المللی است و امکان شرکت به صورت فردی یا گروهی وجود دارد. آثار، باید نو و اصل باشند و می‌توانند تا ساعت 11:59 بامداد (CEST) روز دوشنبه، 25 اردیبهشت 1402 از طریق فرم مخصوص در ورود به مسابقه این سایت ارسال شوند.

 2. اعلام نتایج پایان ژوئن 2023 (تیرماه 1402)

30 اثر فینالیست به صلاحدید هیئت داوران متشکل از کارشناسان تصویرسازی و ارتباطات تصویری و نمایندگان موسسات حامی تا ژوئن 2023 انتخاب خواهند شد. آثار برگزیده از طریق تماس با برگزیدگان نهایی اعلام و نتایج از طریق موسسه برگزارکننده منتشر خواهد شد.

3. نمایشگاه‌ها تابستان 2023 … 2024

نمایشگاه رسمی آثار نهایی به همراه کاتالوگ در شهر بولونیا برگزار خواهد شد و یک سری فعالیت درباره نتایج مسابقه از جمله نمایشگاه‌های سیار در کتابفروشی ها در طول دو سال 2023-2024 تا برگزاری دوره بعدی جایزه سازماندهی خواهد شد!

وبسایت BO it! 2023 International Illustration Competition
دانلود فایل شکل امسال رقابت: فایل jpeg | فایل pdf | کتاب شناسی
دانلود فایل pdf شرایط و مقررات رقابت بین‌المللی تصویرسازی BO it!