پلاگین‌ هوش مصنوعی

پلاگین‌ هوش مصنوعی Vision FX چگونه جریان کاری طراحان و عکاسان را آسان می‌کند

در دنیای امروز که هوش مصنوعی نقش پررنگی در صنایع مختلف ایفامی‌کند، پلاگین‌ های هوش مصنوعی ابزارهای محبوب، به عاملی قدرتمند برای تغییر و تحول در روند کاری هنرمندان، عکاسان و سایر متخصصان خلاق تبدیل شده‌اند.

این پلاگین‌ها با خودکارسازی وظایف زمان‌بر و تکراری، ساده‌سازی فرآیندها و افزایش کارایی، به کاربران کمک می‌کنند تا تمرکز خود را بر روی جنبه‌های خلاقانه‌ی کارشان بگذارند و در نهایت ارزش بیشتری برای مشتریان خود خلق کنند.

با ظهور هوش مصنوعی، اتوماسیون و یادگیری ماشین اکنون به بخشی جدایی‌ناپذیر از کار روزانه بسیاری از افراد خلاق تبدیل شده‌اند. Vision FX را معرفی می‌کنیم، اولین پلاگین هوش مصنوعی تولیدکننده که با تمام پلتفرم‌های خلاقانه محبوب مانند Adobe Photoshop، Affinity Photo و مجموعه ابزارهای Corel کار می‌کند. در ادامه به دلایل اهمیت این پلاگین می‌پردازیم.

پلاگین‌ هوش مصنوعی Vision FX
پلاگین‌ هوش مصنوعی Vision FX

ایده‌های خود را به تصویر بکشید

این پلاگین قدرتمند با استفاده از محیط‌های طراحی موجود شما، از هوش مصنوعی برای تغییر و بهبود تصاویر بهره می‌برد. با استفاده از یک متن به عنوان راهنما، به شما امکان می‌دهد تا ایده‌های خود را ویرایش کنید. تبدیل یک عکس ساده یا طرح به هنر دیجیتال، تبدیل عکس‌های منظره به سرزمین‌های عجیب و خاص، یا ایجاد عکس‌های محصول واقع‌گرایانه از مواد و متریال‌های مختلف.

به تصویرکشیدن ایده‌ها در پلاگین‌ هوش مصنوعی
به تصویرکشیدن ایده‌ها در پلاگین‌ هوش مصنوعی

هنر دیجیتال و واقع‌گرایی عکس

فرقی نمی‌کند روی طراحی مفهومی کار کنید یا به دنبال واقع‌گرایی عکس باشید، این پلاگین‌ هوش مصنوعی می‌تواند از روش شما پشتیبانی کند و به فرآیند طراحی کمک کند. شما می‌توانید به‌سادگی با یک عکس و یا یک متن راهنما ایده‌های خود را ارائه دهید. پلاگین در این فرآیند تصویری با تنظیمات قابل تنظیم و پنج نسخه مختلف برای انتخاب ایجاد می‌کند. از آن به عنوان محصول نهایی یا به عنوان سکوی پرش برای یک پروژه بزرگتر استفاده کنید.

از آنجایی که Vision FX درون سیستم موجود شما کار می‌کند، فرآیند ادغام به لطف تنظیمات کالیبراسیون ساده و تنظیمات شدت که میزان نزدیکی تصویر تولیدشده شما به مرجع اصلی را تعیین می‌کند، آسان است. یکی از ویژگی‌های این پلاگین، دسترسی و رابطه کاربری آسان آن است و برای شروع نیازی به خواندن متن راهنما یا آموزش‌های زیادی ندارید.

مدل خرید یک‌بارمصرف

برخلاف اکثر پلتفرم‌های تولید هوش مصنوعی که به مدل‌های اشتراک یا سیستم اعتباری متکی هستند، Vision FX یک مدل خرید یک‌بارمصرف ارائه می‌دهد. یک پرداخت یک‌جا دسترسی مادام‌العمر به پلاگین در تمام پلتفرم‌های نرم‌افزاری موجود شما را به شما می‌دهد. این مدل استفاده نامحدود، آزمایش و خلاقیت بیشتر را بدون نگرانی دائمی از تمام‌شدن اعتبار یا متحمل‌شدن هزینه‌های اضافی تشویق می‌کند و به این معنی است که هوش مصنوعی را می‌توان به روشی واقعاً مفید در کار خود گنجاند.

حریم خصوصی و امنیت بیشتر

البته مدل یک‌بار مصرف جنبه‌های صرفه‌جویی در هزینه را دارد که قابل‌توجه است. مزایای آن نیز فراتر از مسائل مالی است. Vision FX با کار بر روی یک سیستم شخصی، حریم خصوصی و امنیت بیشتری را تضمین می‌کند. شما می‌توانید به صورت خصوصی و بدون هیچ‌گونه توافق‌نامه اشتراک‌گذاری داده‌ای که اغلب توسط پلتفرم‌های مبتنی بر ابر مورد نیاز است، طرح‌های نامحدودی را در رایانه خود ایجاد کنید.

برای اطلاعات بیشتر از وب سایت Distinct AI دیدن کنید.


image 
imageimageimage