روزرنگ بین‌الملل

روزرنگ بین‌المللی شد

بیش از 8 سال از شروع فعالیت روزرنگ می گذرد. روزرنگ در این 8 سال با فراز و نشیب و چالش‌های زیادی روبرو بوده است. انتشار منظم پروژه‌ها و تجربیات جذاب هنرمندان و مخاطبان روزرنگ به صورت منظم و هفتگی، پوشش خبرها و رویدادهای مرتبط داخلی و بین‌المللی در ابتدای کار و راه اندازی مدرسه روزرنگ و رادیو روزرنگ در همین اواخر، تنها بخشی از تلاش تیم دلسوز و تلاشگر روزرنگ بوده است.

بدون شک موفقیت روزرنگ و رسیدن به جایگاه کنونی بدون همکاری جامعه طراحان ایران و اعتماد آنها به این رسانه تخصصی امکان‌پذیر نبوده و نیست. همه ما می‌دانیم که یک شروع جذاب و قوی، بسیار هیجان‌انگیز است. اما همیشه استمرار، توسعه و طی کردن مسیر در پستی و بلندی‌هاست که در نهایت نتیجه‌بخش است. قطعا ادامه دادن راه، به پشتکار، اهداف بلندمدت، تصمیم‌گیری‌ها و صرف انرژی مضاعف نیاز دارد.

اهداف جدید در سال جدید

در آستانه شروع سال جدید خورشیدی 1402، تیم روزرنگ با اهداف جدید، قدم به دنیای گرافیک درسطح بین‌الملل گذاشته است. ارتباط با جامعه‌جهانی و ایجاد پلی میان طراحان ایران و جهان، اهداف اصلی افتتاح سایت روزرنگ بین‌الملل (roozrang.com) هستند.

در روزرنگ بین‌الملل، در کنار پوشش اخبار جهانی دنیای گرافیک، به شکل محدود پروژه‌های بسته‌بندی و هویت‌بصری را منتشر خواهیم کرد. بعد از آن به تدریج سراغ پوشش بخش‌های دیگر گرافیک و تصویرسازی نیز خواهیم رفت.

روزرنگ بین‌الملل
روزرنگ بین المللی، رسانه جهانی حوزه طراحی گرافیک

با توجه به رشد روزافزون صنعت و هنر گرافیک در سطح جهانی، روزرنگ بین‌الملل در نظر دارد به یکی از برترین رسانه‌های حوزه طراحی گرافیک و اطلاع‌رسانی در دنیا تبدیل شود.

هدف اصلی روزرنگ بین‌الملل

هدف اصلی روزرنگ بین‌‌الملل، ارائه خدماتی با کیفیت، حرفه‌ای و به‌روز به مخاطبانش در سرتاسرجهان است. تلاش ما برای ارتقای سطح آگاهی در زمینه هنر گرافیک برای همه علاقه‌مندان ادامه خواهد داشت. در نهایت، از شما همراهان عزیز و همیشگی روزرنگ درخواست داریم که همچون سالهای گذشته در کنار ما باشید و به هر شکلی حمایتتان را از ما دریغ نکنید و ما را در توسعه و رشد هنر گرافیک یاری کنید.