بیمه حیوانات خانگی در تبلیغات
بیمه حیوانات خانگی در تبلیغات

بیمه حیوانات خانگی در تبلیغات

بیمه حیوانات خانگی، یک نوع پشتوانه مالی برای صاحبان حیوانات خانگی به حساب می آید. این نوع بیمه کمک می کند تا شما در مواقع خاص ضرر مالی کمتری را احساس کنند و هزینه‌های خود را از بیمه بگیرند. اگر شما نیز حیوان خانگی دارید و به سلامتی‌اش علاقه‌مند هستید، این پست برای شما جذاب خواهد بود.

F&B Huskies تبلیغی با نام ‘Pawscription’ برای بیمه آلیانز Allianz Insurance طراحی کرده است. آلیانز یک شرکت بیمه مخصوص حیوانات خانگی با سابقه طولانی در ایرلند است. تصاویر این بنرهای تبلیغاتی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که نمایان‌گر جایگاه عاطفی حیوانات خانگی برای صاحبانشان است. این تبلیغ بیمه همچنین بر این نکته تاکید دارد که بیمه حیوانات خانگی نه تنها به خود حیوان بلکه به صاحبان آنها نیز سود می رساند.

مطالعات نشان داده حیوانات خانگی باعث کاهش استرس، افزایش فعالیت بدنی و بهبود درک سالمندان می‌شوند. F&B Huskies این تبلیغ را با تاکید بر این مطالعات، و ارتباط قوی میان انسان و حیوانات خانگی طراحی کرده است.

تبلیغ بیمه حیوانات در کشور ایرلند
تبلیغ بیمه حیوانات در کشور ایرلند

در تصویرسازی‌های طراحی شده در نگاه اول، حیوانات به نظر دارو می‌آیند، اما در نگاه دوم سگ‌ها و گربه‌ها را می‌بینید که به شکل هوشمندانه‌ای در تصاویر پنهان شده‌اند.

تمام اندام های حیوانات با جزئیات کامل به شکل محصولات دارویی در آمده اند. پشم‌ها، سیبیل ها، دم و… . این طراحی یک ترکیب مینیمال از داروها و حیوانات خانگی است. که در عین نشان‌دادن دنیای تمیز داروها، سوژه اصلی ما یعنی حیوانات خانگی را در مرکز توجه قرار می‌دهد.

در این تبلیغ احساسات مخاطب در مورد حیوانات خانگی به خوبی تحریک می شود.

این کمپین تبلیغاتی به صورت گسترده در روزنامه‌های سلامت، صفحات دیجیتال داخل و بیرون داروخانه‌ها و هم‌چنین 48 بیلبورد در سراسرکشور و 6 بیلبورد در داخل شهر قرارگرفته است.

حیوانات در این تبلیغ بیمه در نگاه اول شبیه دارو به نظر می رسند
حیوانات در این تبلیغ بیمه در نگاه اول شبیه دارو به نظر می رسند

بیمه حیوانات خانگی

بیمه حیوانات خانگی، صاحبان آن‌ها را در مقابل هزینه‌های درمانی و مراقبتی حیوانات تحت پوشش قرار می‌دهد. این بیمه هزینه‌های پزشکی، جراحی، درمان‌ بیماری‌ها، تحت نظر گرفتن واکسیناسیون‌ها و مراقبت‌های اورژانسی را شامل می‌شود.

بیمه حیوانات می‌تواند صاحبان آن‌ها را در مواقع ناگهانی و پیش‌بینی‌نشده مثل بیماری‌ها، آسیب‌های جسمانی و حادثه‌ها محافظت کند. با داشتن بیمه حیوانات، صاحبان می‌توانند به راحتی به خدمات پزشکی لازم برای حیوان خانگی خود بدون نگرانی از هزینه‌ها دسترسی داشته باشند.

بیمه حیوانات همچنین این امکان را می‌دهد تا شما مطمئن باشید، در صورت بروز هرگونه مشکل برای حیوان خانگیتان، منابع مالی لازم برای درمان و مراقبت از آنها در دسترس خواهد بود.

توجه ویژه به فواید حیوانات خانگی در اجرای پروژه طراحی تبلیغات برای شرکت بیمه حیوانات
توجه ویژه به فواید حیوانات خانگی در اجرای پروژه طراحی تبلیغات برای شرکت بیمه حیوانات
استودیوی طراحی F&B Huskies
استودیوی طراحی F&B Huskies
  • آژانس طراحی: F&B Huskies
  • مدیرخلاقیت اجرایی پروژه: دامیان هانلی
  • کارگردان خلاق: نیک کلی و لیام اولدینگ
  • مدیر بازار یابی: مارک برنان

منبع